Horizon - en to ne translation catalogue (1971 entries)

en: %(field_name)s: Invalid IP address (value=%(ip)s)
ne: %(field_name)s: अवैध IP ठेकाना  (value=%(ip)s)

en: %(field_name)s: Invalid IP address (value=%(network)s)
ne: %(field_name)s: अवैध IP ठेकाना (value=%(network)s)

en: %(type)s (%(backend)s backend)
ne: %(type)s (%(backend)s ब्याक्एन्ड)

en: %(type)s delay:%(delay)d retries:%(max_retries)d timeout:%(timeout)d
ne: %(type)s ढिलो :%(delay)d मियाद सकिन्छ:%(max_retries)d समय समाप्त:%(timeout)d

en: %(type)s: url:%(url_path)s method:%(http_method)s codes:%(expected_codes)s delay:%(delay)d retries:%(max_retries)d timeout:%(timeout)d
ne: %(type)s: url:%(url_path)s बिधि :%(http_method)s कोडहरू :%(expected_codes)s ढिलो :%(delay)d मियाद सकिन्छ :%(max_retries)d timeout:%(timeout)d

en: %(used)s %(key)s used
ne: %(used)s %(key)s प्रयोग गरिएको

en: %s (Default)
ne: %s(डिफल्ट)

en: %s (current)
ne: %s (वर्तमान)

en: %s (default)
ne: %s (डिफल्ट)

en: %s GB
ne: %s जिबि

en: %s instances
ne: %s  इन्सटेन्सहरू

en: %sGB
ne: %s जिबि

en: %sMB
ne: %sएम बि

en: (Quota exceeded)
ne: ( आरक्षण बेसी भयो)

en: , add project groups
ne: , प्रोजेक्ट दलहरू थप्नुहोस्

en: , update project groups
ne: , प्रोजेक्ट दलहरू अपडेट गर्नुहोस्

en: -- not selected --
ne: -- चयन नगरिएको --

en: 1-4093 for VLAN; 5000 and above for Overlay
ne: VLAN; 5000को लागि 1-4093 अनि ओभरलीका लागि माथि

en: A image or external image location must be specified.
ne: एउटा चित्र वा बाह्य चित्र स्थान आवश्यक रूपमा निश्चित गरिनुपर्छ।

en: A local environment to upload.
ne: अपलोड गर्नका लागि लोकल वातावरण

en: A local image to upload.
ne: अपलोड गर्नका लागि स्थानीय चित्र।

en: A local template to upload.
ne: अपलोड गर्नका लागि एउटा स्थानीय टेम्प्लेट

en: A script or set of commands to be executed after the instance has been built (max 16kb).
ne: इन्सटेन्स बनाइसकिएपछि सम्पादन गर्नका लागि एउटा स्क्रिप्ट वा कमान्डहरूको सेट(अधिक16kb)

en: A volume of %(req)iGB cannot be created as you only have %(avail)iGB of your quota available.
ne: %(req)iGB को भोल्युम बनाइन सकिएन कारण तपाईँको %(avail)iGB मात्र कोटा उपलब्ध छन्

en: AKI - Amazon Kernel Image
ne: AKI - अमेज़न कर्नेल छवि

en: AMI - Amazon Machine Image
ne: AMI - अमाजोन यन्त्र चित्र

en: API Access
ne: API प्रवेश

en: API Endpoints
ne: APIसमाप्तिकेन्द्रहरू

en: ARI - Amazon Ramdisk Image
ne: ARI - अमेज़न रामडिस्क छवि

en: Access & Security
ne: प्रवेश अनि सुरक्षा

en: Action
ne: क्रिया

en: Action Log
ne: कार्य लग

en: Action for the firewall rule
ne: फाइरवेस नियमका लागि कार्य

[ctx: Current status of a Database Instance]
en: Active
ne: सक्रीय

[ctx: Current status of a Firewall]
en: Active
ne: सक्रीय

[ctx: Current status of a Floating IP]
en: Active
ne: सक्रीय

[ctx: Current status of a Network]
en: Active
ne: सक्रीय

[ctx: Current status of a Pool]
en: Active
ne: सक्रीय

[ctx: Current status of a VPN Service]
en: Active
ne: सक्रीय

[ctx: Current status of an IPSec Site Connection]
en: Active
ne: सक्रीय

[ctx: Current status of an Image]
en: Active
ne: सक्रीय

[ctx: Current status of an Instance]
en: Active
ne: सक्रीय

[ctx: current status of port]
en: Active
ne: सक्रीय

[ctx: current status of router]
en: Active
ne: सक्रीय

[ctx: status of a network port]
en: Active
ne: सक्रीय

en: Actual device name may differ due to hypervisor settings. If not specified, then hypervisor will select a device name.
ne: हाइपरभाइजर सेटिङका  कारण डिभाइसको वास्तविक नाम भिन्न हुनसक्छन्। यदि तोकिएको छैन भने, हाइपरभाइजरले जिभाइसको नाम चयन गर्नेछ।

en: Add
ne: थप्नुहोस

en: Add DHCP Agent
ne: DHCP एजेन्ट थप्नुहोस्

en: Add Firewall
ne: फाइरवाल थप्नुहोस्

en: Add IKE Policy
ne: IKE सर्त थप्नुहोस्

en: Add IPSec Policy
ne: IPSec सर्त थप्नुहोस्

en: Add IPSec Site Connection
ne: IPSec साइट कनेक्सन थप्नुहोस्

en: Add Interface
ne: इन्टरफेस थप्नुहोस्

en: Add Member
ne: सदस्य थप्नुहोस्

en: Add Monitor
ne: मनिटर थप्नुहोस्

en: Add New Firewall
ne: नयाँ फाइरवाल थप्नुहोस्

en: Add New IKE Policy
ne: नयाँ IKE सर्त थप्नुहोस्

en: Add New IPSec Policy
ne: नयाँ IPSec शर्त थप्नुहोस्

en: Add New IPSec Site Connection
ne: नयाँ IPSec साइट कनेक्सन थप्नुहोस्

en: Add New Member
ne: नयाँ सदस्य थप्नुहोस्

en: Add New Monitor
ne: नयाँ मनिटर थप्नुहोस्

en: Add New Policy
ne: नयाँ शर्त थप्नुहोस्

en: Add New Pool
ne: नयाँ पूल थप्नुहोस्

en: Add New Rule
ne: नयाँ नियम थप्नुहोस्

en: Add New VPN Service
ne: नयाँ VPN सेवा थप्नुहोस्

en: Add Policy
ne: शर्त थप्नुहोस्

en: Add Pool
ne: पूल थप्नुहोस्

en: Add Router Rule
ne: रूटर नियम थप्नुहोस्

en: Add Rule
ne: नियम थप्नुहोस्

en: Add Subnet
ne: सबनेट थप्नुहोस्

en: Add Subnet (Quota exceeded)
ne: सबनेट थप्नुहोस्( कोटा बडाइएको छ)

en: Add Users
ne: उपभोक्ताहरू थप्नुहोस्

en: Add VIP
ne: VIP थप्नुहोस्

en: Add VPN Service
ne: VPN सर्त सेवा

en: Add and remove security groups to this project from the list of available security groups.
ne: उपलब्ध सुरक्षा दलहरूको सूचीबाट यो प्रोजेक्टमा सुरक्षा दल थप्नुहोस् अनि हटाउनुहोस्।

en: Add hosts to this aggregate or remove hosts from it. Hosts can be in multiple aggregates.
ne: यो मोठमा होस्टहरू थप्नुहोस् वा यसबाट हटाउनुहोस्। होस्ट बहु मोठ हुनसक्छन्।

en: Add hosts to this aggregate. Hosts can be in multiple aggregates.
ne: यो मोठमा होस्ट थप्नुहोस्। होस्ट बहुमोठ हुनसक्छ

en: Add member(s) to the selected pool.
    
    Choose one or more listed instances to be added to the pool as member(s). Assign a numeric weight and port number for the selected member(s) to operate(s) on; e.g., 80. 
    
    Only one port can be associated with each instance.
ne: चयनित पूलमा सदस्य(हरू) थप्नुहोस्
    
    सदस्याको रूपमा पूलमा थप्नका लागि एउटा वा अधिक सूचीबद्ध इन्सटेन्सहरू चयन गर्नुहोस्। साङ्खीय ओजन अनि पोर्ट सङ्ख्या चयनित सदस्यका लागि ओपरेट गर्न निरूपण गर्नुहोस् ; e.g., 80. 
    
    प्रत्येक इन्सटेन्समा एउटा मात्र पोर्ट सम्बन्धित हुनसक्छ

en: Add/Remove Hosts to Aggregate
ne: मोठमा होस्टहरू थप्‍नुहोस्/हटाउनुहोस्

en: AddFirewall
ne: फाइरवालथप्नुहोस्

en: AddPolicy
ne: सर्तथप्नुहोस्

en: AddRule
ne: नियमथप्नुहोस्

en: Added Firewall "%s".
ne: थपिइएको फाइरवाल "%s".

en: Added IKE Policy "%s".
ne: थपिएको IKE सर्त "%s"

en: Added IPSec Policy "%s".
ne: थपिएको IPSec शर्त  "%s"

en: Added IPSec Site Connection "%s".
ne: थपिएको IPSec साइट कनेक्सन  "%s"

en: Added Policy "%s".
ne: थपिइएको शर्त "%s"

en: Added Rule "%s".
ne: थपिएको नियम "%s".

en: Added VIP "%s".
ne: थपिएको VIP "%s"

en: Added VPN Service "%s".
ne: थपिएको VPN सेवा "%s".

en: Added member(s).
ne: सदस्य(हरू) थप्नुहोस्

en: Added monitor
ne: थपिएको मनिटर

en: Added pool "%s".
ne: थपिएको पूल "%s"

en: Additional routes announced to the hosts. Each entry is: destination_cidr,nexthop (e.g., 192.168.200.0/24,10.56.1.254) and one entry per line.
ne: होस्टमा एनाउन्स गरिएका थप रूटहरू। प्रत्येक दर्ता : destination_cidr,nexthop (e.g., 192.168.200.0/24,10.56.1.254) अनि प्रत्येकक पङ्क्तिमा एउटा दर्ता।

en: Admin
ne: एड्मीन

en: Admin Password
ne: एडमिन पासवर्ड

en: Admin State
ne: एडमिन स्टेट

en: Advanced Options
ne: विकसित विकल्पहरू

en: After
ne: पछि

en: Agent %s was successfully added.
ne: एजेन्ट  %s सफलतापूर्वक थपिइएको थियो।

en: All Available Hosts
ne: सबै उपलब्ध होस्टहरू

en: All Groups
ne: सबै समूहहरू

en: All Hypervisors
ne: सबै हाइपरभाइजरहरू

en: All ICMP
ne: सबै ICMP

en: All Projects
ne: सबै प्रोजोक्टहरू

en: All Security Groups
ne: सबै सुरक्षा दलहरू

en: All TCP
ne: सबै TCP

en: All UDP
ne: सबै UDP

en: All Users
ne: सबै उपभोक्ताहरू

en: All available hosts
ne: सबै उपलब्ध होस्टहरू

en: Allocate Floating IP
ne: फ्लोटिङ IP एलोकेट गर्नुहोस्

en: Allocate IP
ne:  IP एलोकेट गर्नुहोस्

en: Allocate IP To Project
ne: प्रोजेक्टमा IP एलोकेट गर्नुहोस्

en: Allocated Floating IP %(ip)s.
ne: फ्लोटिङ IP %(ip)s. एलोकेट गर्नुहोस्

en: Allocation Pools
ne: एलोकेसन पूलहरू

en: Allowed Host
ne: अनुमतिप्राप्त होस्ट

en: Allowed Host (optional)
ne: अनुमतिप्राप्त होस्ट(वैकल्पिक)

en: Amount of energy
ne: ऊर्जा को मात्रा

en: An external (HTTP) URL to load the image from.
ne: चित्र रूप लोड गर्नका लागि बाह्य (HTTP) URL

en: An external (HTTP) URL to load the template from.
ne: बाट टेम्प्लेट लोड गर्नका लागि एउटा बाह्य (HTTP) URL

en: An unexpected error has occurred. Try refreshing the page. If that doesn't help, contact your local administrator.
ne: एउटा  आकस्मिक त्रुटि भयो। पृष्ठ रिफ्रेस गर्ने कोशिस गर्नुहोस्। यदि काम लागेन भने, तपाईँको स्थानीय एडमिनिस्ट्रेटरसित सम्पर्क गर्नुहोस्।

en: Any
ne: कुनै पनि

en: Any Availability Zone
ne: कुनै पनि उपलब्धता जोन

en: Architecture
ne: वास्तुकर्म

en: Associate
ne: सम्बन्धित

en: Associate Floating IP
ne: फ्लोटिङ IPसम्बन्धित गर्नुहोस्

en: Associate Monitor
ne: मनिटर सम्बन्धित गर्नुहोस्

en: Associate QoS Spec with Volume Type
ne: भल्युम प्रकारसित QoS स्पेकलाई सम्बन्धित गराउनुहोस्

en: Associate a health monitor with target pool.
ne: लक्ष्य पूलसित एउटा स्वस्थ मनिटर सम्बन्धित गर्नुहोस्

en: Associated QoS Spec
ne: सम्बन्धित QoS स्पेक

en: Associated monitor.
ne:  सम्बन्धित गरिएको मनिटर।

en: Association Details
ne: संस्था विवरण

en: At least one member must be specified
ne: कमसेकम एउटा सदस्य निश्चित तोकिएको हुनुपर्छ

en: At least one network must be specified.
ne: कमसे कम एउटा नेटवर्क निश्चित गरिएको हुनुपर्छ।

en: Attach to Instance
ne: इन्सटेन्समा एटेच गर्नुहोस्

en: Attached
ne: एटेच गर्नुहोस्

en: Attached Device
ne: डिटेच गरिएको डिभाइस

en: Attached To
ne: मा एटेच गरिएको

en: Attached to %(instance)s on %(dev)s
ne:  %(dev)s को %(instance)sमा एटेच गर्नुहोस्

en: Attaching
ne: संलग्न गर्दै

[ctx: Current status of a Volume]
en: Attaching
ne: संलग्न गर्दै

en: Attaching volume %(vol)s to instance %(inst)s on %(dev)s.
ne: इन्सटेन्स %(inst)s on %(dev)sमा भोल्युम %(vol)s एटेच गर्दै

en: Attachments
ne: एटेचमेन्टहरू

en: Audited
ne: लेखा परीक्षण गरिएको

en: Authorization algorithm
ne: प्रमाणीकरण एल्गोरिदम

en: Auto Security Group
ne: स्वत सुरक्षा दल

en: Automatic
ne: स्वचालित

en: Automatic: The entire disk is a single partition and automatically resizes. Manual: Results in faster build times but requires manual partitioning.
ne: स्वचालितः सम्पूर्ण डिक्स एकल पार्टिसन हो अनि स्वचालित रूपमा रिसाइज गर्छ। मानवद्वारा चालितः परिणाम शिघ्र निर्माण समय छ तर मानवद्वारा पार्टिसन गर्न आवश्यक पर्छ।

en: Availability Zone
ne: प्राप्यता क्षेत्र

en: Availability Zone Name
ne: प्राप्यता क्षेत्र नाम

en: Availability Zones
ne: प्राप्यता क्षेत्रहरू

en: Available
ne: उपलब्ध

[ctx: Current status of a Volume]
en: Available
ne: उपलब्ध

[ctx: Current status of a Volume Backup]
en: Available
ne: उपलब्ध

en: Average CPU utilization
ne: औसत CPU को उपयोग

en: Backup
ne:  ब्याकअप

[ctx: Current status of a Database Instance]
en: Backup
ne:  ब्याकअप

en: Backup Database
ne: व्याकअप डाटावेस

en: Backup File
ne: व्याकअप फाइल

en: Backup Name
ne: बेकअप नाम

en: Backups
ne: व्याकअपहरू

en: Base Image
ne: आधार चित्र

en: Before
ne: अघि

en: Block Migration
ne: माइग्रेसन ब्लक गर्नुहोस्

en: Block Storage Services
ne: स्टोरेज सेवाहरू बन्द गर्नुहोस्

en: Boot from image
ne: चित्रबाट बुड

en: Boot from image (creates a new volume)
ne: चित्रबाट बूट गर्नुहोस्(एउटा नयाँ भोल्युम बनाउँछ)

en: Boot from snapshot
ne: स्नेपसूटबाट बुट गर्नुहोस्

en: Boot from volume
ne: भोल्युमबाट बूट गर्नुहोस्

en: Boot from volume snapshot (creates a new volume)
ne: भोल्युम स्नेपसूटबाट बूट गर्नुहोस्

en: Bootable
ne: बुट हुनसक्ने

en: CIDR must be specified.
ne: CIDR  आवश्यक रूपमा तोकिएको हुनुपर्छ।

en: CPU time used
ne: CPU को प्रयोग समय

en: Can not specify both image and external image location.
ne: चित्र वा बाह्य दुवै चित्र स्थान निश्चित गर्न सकिएन।

en: Centralized
ne: केन्द्रिकृय

en: Change
ne: परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change Password
ne: पासवर्ड परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change Stack Template
ne: स्टेक स्टेम्प्लेट परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change Template
ne: टेम्प्लेट परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change Volume Type
ne: भोल्युम प्रकार परिवर्न गर्नुहोस्

en: Changing password is not supported.
ne: पासवर्ड परिवर्तन गर्ने सपोर्ट गरेन

en: Choose Your Boot Source Type.
ne: तपाईँको बुट स्रोत प्रकार चयन गर्नुहोस्

en: Choose a Host to evacuate servers to.
ne: सर्भर खाली गर्नका लागि होस्ट चयन गर्नुहोस्

en: Choose a Host to migrate to.
ne: माइग्रेट गर्न पर्ने होस्ट चयन गहर्नुहोस्

en: Choose a main binary
ne: एउटा मूख्य बाइनेरी चयन गर्नुहोस्

en: Choose a snapshot
ne: एउटा स्नेपसुट चयन गर्नुहोस्

en: Choose a storage location
ne: एउटा स्टोरेज स्थान चयन गर्नुहोस्

en: Choose a volume
ne: एउटा भोल्युम चयन गर्नुहोस्

en: Choose an DHCP Agent to attach to.
ne: एटेच गर्नका लागि एउटा  DHCP एजेन्ट चयन गर्नुहोस्

en: Choose an image
ne: एउटा चित्र चयन गर्नुहोस्

en: Choose associated QoS Spec.
ne: सम्बन्धित QoS स्पेक चयन गर्नुहोस्

en: Choose consumer for this QoS Spec.
ne: यो QoS स्पेकको लागि उपभोक्ता चयन गर्नुहोस्

en: Choose libraries
ne: पुस्तकालयहरू चयन गर्नुहोस्

en: Choose the binary which should be used in this Job.
ne: यो कार्यमा प्रयोग गरिनपर्ने बाइनेरी चयन गर्नुहोस्।

en: Choose the flavor to launch.
ne: आरम्भ गर्नका लागि फ्लेभर चयन गर्नुहोस्

en: Cinder
ne: सिन्डर

en: Cipher
ne: साइफर

en: Cisco Nexus 1000V
ne: किसको नेक्सस 1000V

en: Cisco Nexus 1000v
ne: किसको नेक्सस 1000v

en: Classless Inter-Domain Routing (e.g. 192.168.0.0/24)
ne: श्रेणीविहिन अन्तर-डोमियन रूटिङ(उदा.192.168.0.0/24)

en: Clear Domain Context
ne: डोमेन प्रसङ्ग खाली गर्नुहोस

en: Close
ne: बन्द

en: Cluster
ne: क्लस्टर

en: Cluster Details
ne: क्लस्टर विवरण

en: Cluster Instances
ne: क्लस्टर इन्सटेन्सहरू

en: Cluster Name
ne: क्लस्टर नाम

en: Cluster Template
ne: क्लस्टर टेम्प्लेट

en: Cluster Template Details
ne: क्लस्टर टेम्प्लेट विवरणहरू

en: Cluster Template Name
ne: क्लस्टर टेम्प्लेट नाम

en: Cluster Template copy %s created
ne: क्लस्टर टेम्प्लेटहरू कपी %s बनाइएको छ

en: Cluster Templates
ne: क्लस्टर टेम्प्लेटहरू

en: Cluster template creation failed
ne: क्लस्टर टेम्प्लेट बनाउन असफल भयो

en: Clusters
ne: बगालहरू

en: Code
ne: कोड

en: Comma separated list of databases to create
ne: बनाउनका लागि अलपबिरामले छुट्याएको डाटावेसको सूची

en: Compute
ne: गणना गर्नुहोस्

en: Compute Host
ne: होस्ट गणना गर्नुहोस्

en: Compute Services
ne: सेवाहरू गणना गर्नुहोस्

en: Configuration Drive
ne: रूपरेखा ड्राइभ

en: Configure
ne: रूपरेखा तयार गर्नुहोस्

en: Configure Cluster
ne: बगालको रुपरेखा मिलाउनुहोस्

en: Configure Cluster Template
ne: क्लस्टर टेम्प्लेटको रूपरेखा तयार गर्नुहोस्

en: Configure Node Group Template
ne: नोड दल टेम्पलेटको रूपरेखा मिलाउनुहोस्

en: Configure OpenStack to write metadata to a special configuration drive that attaches to the instance when it boots.
ne: बुट हुँदा इन्सटेन्समा एटेच हुने विशेष रूपरेखा ड्राइभमा मेटाडाटा लेख्नका लागि ओपन स्टेकको रूपरेखा तयार पर्नुहोस्।

en: Configure Template
ne: टेम्प्लेटका रूपरेखा बनाउनुहोस्

en: Confirm Admin Password
ne: एडमिन पासवर्ड निश्चित गर्नुहोस्

en: Confirm Password
ne: पासवर्ट निश्चित गर्नुहोस्

en: Confirm Rebuild Password
ne: पासवर्ड पुनःनिर्माण निश्चित गर्नुहोस्

en: Confirm Resize/Migrate
ne: रिसाइज/ मर्ज निश्चित गर्नुहोस्

en: Confirm new password
ne: नयाँ पासवर्ड निश्चित गर्नुहोस्

en: Connection Limit
ne: सम्पर्क सिमा

en: Console
ne: सान्त्वना दिनुहोस्

en: Console type "%s" not supported.
ne: कन्सोल प्रकार "%s" सपोर्ट गर्दैन।

en: Consumer
ne: उपभोक्ता

en: Container
ne: कन्टेनर

en: Container Access
ne: कन्टेनर प्रवेश

en: Container Details
ne: कन्टेनर विवरण

en: Container Name
ne: कन्टेनर नाम

en: Container created successfully.
ne: कन्टेनर सफलतापूर्वक बनाइयो।

en: Containers
ne: कन्टेनरहरू

en: Control Location
ne: नियन्त्रण क्षेत्र

en: Control access to your instance via key pairs, security groups, and other mechanisms.
ne: चाबी जोडा, सुरक्षा दल, अनि अन्य मेकानिजमद्वारा तपाईँका इन्सटेन्सका लागि प्रवेश नियन्त्रण गर्नुहोस्।

en: Cookie Name
ne: कूरी नाम

en: Cookie name is required for APP_COOKIE persistence.
ne: APP_COOKIE पर्सिस्टेन्टका लागि कूकी नामको आवश्यकता पर्छ।

en: Copied "%(orig)s" to "%(dest)s" as "%(new)s".
ne: "%(dest)s"मा  "%(orig)s"लाई "%(new)s"को रूपमा कपी गरियो

en: Copy
ne: कपी गर्नुहोस्

en: Copy Object
ne: अब्जेक्ट कपी गर्नुहोस्

en: Copy Template
ne:  टेम्प्लेट कपी गर्नुहोस्

en: Cores(Available: %(avail)s, Requested: %(req)s)
ne: Cores(उपलब्ध: %(avail)s,अनुरोध गरिएको: %(req)s)

en: Could not create
ne: बनाउन सकिएन

en: Could not create data source
ne: डाटा स्रोत बनाउन सकिएन

en: Could not find default role "%s" in Keystone
ne: किस्टोनेमा पूर्वनिर्धारित भूमिका "%s" पाउन सकेन

en: Could not launch job
ne: कार्य शुरू गर्न सकिएन

en: Couldn't get current security group list for instance %s.
ne: इन्सटेन्स %s का लागि वर्तमान सुरक्षा झुण्ड सूची प्राप्त गर्न सकिएन

en: Couldn't get security group list.
ne: सुरक्षा झुण्ड सूची प्राप्त गर्न सकिएन

en: Count
ne: गणना

en: Create
ne: बनाउ

[ctx: Action log of an instance]
en: Create
ne: बनाउ

en: Create An Image
ne: एउटा चित्र बनाउनुहोस्

en: Create Backup
ne: व्याकअप बनाउनुहोस्

en: Create Cluster Template
ne: क्लस्टर टेम्प्लेट बनाउनुहोस्

en: Create Container
ne: कन्टेनर बनाउनुहोस्

en: Create Data Source
ne: डाटा स्रोत बनाउनुहोस्

en: Create Domain
ne: डोमेन बनाउनुहोस्

en: Create Encryption
ne: इन्क्रिप्सन बनाउनुहोस्

en: Create Firewall
ne: फाइरवाल बनाउनुहोस्

en: Create Flavor
ne: फ्लेभर बनाउनुहोस्

en: Create Group
ne: समुह बनाउ

en: Create Host Aggregate
ne: होस्ट मेठ बनाउनुहोस्

en: Create IKE Policy for current project.
    
    Assign a name and description for the IKE Policy.
ne: वर्तमान प्रोजेक्टको लागि IKE सर्त बनाउनुहोस्
    
    IKE सर्तका लागि एउटा नाम अनि विवरण निरूपण गर्नुहोस्।

en: Create IPSec Policy for current project.
    
    Assign a name and description for the IPSec Policy.
ne: वर्तमान प्रोजेक्टको लागि IPSec सर्त बनाउनुहोस्
    
     IPSec सर्तको लागि एउटा नाम अनि विवरण निरूपण गर्नुहोस्

en: Create IPSec Site Connection for current project.
    
    Assign a name and description for the IPSec Site Connection. All fields in this tab are required.
ne: बर्तमान प्रोजेक्टका लागि IPSec साइट कनेक्सन बनाउनुहोस्
    
     IPSec साइट कनेक्सनका लागि एउटा नाम अनि विवरण निरूपण गर्नुहोस्। यस ट्याबमा सबै क्षेत्रहरू आवश्यक हुन्छ।

en: Create Image
ne: चित्र बनाउनुहोस्

en: Create Job Binary
ne: कार्य विभाजन  बनाउनुहोस्

en: Create Key Pair
ne:  चाबी जोडा  बनाउनुहोस्

en: Create Network
ne: नेटवर्क बनाउनुहोस्

en: Create Network (Quota exceeded)
ne: नेटवर्क बनाउनुहोस्( कोटा बडाइएको छ)

en: Create Network Profile
ne: नेटवर्क प्रोफाइल बनाउनुहोस्

en: Create Node Group Template
ne: नोड दल टेम्प्लेट बनाउनुहोस्

en: Create Port
ne: पोर्ट बनाउनुहोस्

en: Create Project
ne: परियोजना बनाउनुहोस

en: Create Pseudo-folder
ne: सुडो-फोल्डर बनाउनुहोस्

en: Create QoS Spec
ne: QoS स्पेक बनाउनुहोस्

en: Create Role
ne: भुमिका बनाउनुहोस्

en: Create Router
ne: रूटर बनाउनुहोस्

en: Create Router (Quota exceeded)
ne: रूटर बनाउनुहोस् ( कोटा बडाइएको छ)

en: Create Security Group
ne:  सुरक्षा दल बनाउनुहोस्

en: Create Security Group (Quota exceeded)
ne:  सुरक्षा दल बनाउनुहोस्( आरक्षणभन्दा बढी भयो)

en: Create Snapshot
ne: स्नेपसट बनाउनुहोस्

en: Create Spec
ne: स्पेक बनाउनुहोस्

en: Create Stack
ne: स्टेक बनाउनुहोस्

en: Create Subnet
ne: सब्नेट बनाउनुहोस

en: Create Subnet (Quota exceeded)
ne: सबनेट बनाउनुहोस्( कोटा बेसी भयो)

en: Create Template
ne: टेम्पेट बनाउनुहोस्

en: Create User
ne: उपभोक्ता बनाउनुहोस्

en: Create VPN Service for current project.
    
    Specify a name, description, router, and subnet for the VPN Service. Admin State is Up (checked) by default.
ne: वर्तमान प्रोजेक्टको लागि VPN  सेवा बनाउनुहोस्
    
    VPN सेवाका लागि एउटा नाम, विवरण, रूटर अनि सबनेट तोक्नुहोस्। एडमिन स्टेट डिफल्टद्वारा माथि(जाँच गरिएको) छ।

en: Create Volume
ne: भोल्युम बनाउनुहोस्

en: Create Volume Backup
ne: भोल्युम बेकअप बनाउनुहोस्

en: Create Volume Snapshot
ne: भोल्युम स्नेपसुट बनाउनुहोस्

en: Create Volume Type
ne: भोल्युम प्रकार सिर्जना गर्नुहोस

en: Create Volume Type Encryption
ne: भोल्युम प्रकार इन्क्रिप्सन बनाउनुहोस्

en: Create Volume Type Extra Spec
ne: अतिरिक्त स्पेक भोल्युम प्रकार बनाउनुहोस्

en: Create a New Volume
ne: एउटा नयाँ भोल्युम बनाउँनुहोस्

en: Create a QoS Spec
ne: QoS स्पेक बनाउनुहोस्

en: Create a Router
ne: रूटर बनाउनुहोस्

en: Create a Snapshot
ne: एउटा स्नेपसट बनाउनुहोस्

en: Create a VIP for this pool. Assign a name, description, IP address, port, and maximum connections allowed for the VIP. Choose the protocol and session persistence method for the VIP. Admin State is UP (checked) by default.
ne: यो पूलको लागि VIP बनाउनुहोस्। VIPको लागि  अनुमतिप्राप्त एउटा नाम, विवरण, IPठेकाना, पोर्ट अनि अधिकतम्  सम्पर्कहरू निरूपण गर्नुहोस्। VIPका लागि प्रोटोकल अनि सत्र पर्सिस्टेन्स बिधि चयन गर्नुहोस्। एडमिन राज्‍य डिफल्ट अनुसार (जाँच गरिएको) UP हो।

en: Create a Volume
ne: एउटा भोल्युम बनाउनुहोस्

en: Create a Volume Backup
ne: एउटा भोल्युममा बेकअप बनाउनुहोस्

en: Create a Volume Snapshot
ne: एउटा भोल्युम स्नेपसट बनाउनुहोस्

en: Create a Volume Type
ne: एउटा भोल्युम प्रकार सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create a firewall based on a policy.
    
    A policy must be selected. Other fields are optional.
ne: एउटा शर्तको आधारमा एउटा फाइरवाल बनाउनुहोस्
    
    एउटा शर्त आवश्यक रूपमा चयन गरिनुपर्छ। अन्य क्षेत्रहरू वैकल्पिक हुन्।

en: Create a firewall policy with an ordered list of firewall rules.
    
    A name must be given. Firewall rules are added in the order placed under the Rules tab.
ne: फाइरवाल नियमहरूको क्रमबद्ध सूचीका साथ एउटा फाइरवाल सर्त निर्माण गर्नुहोस्
    
    नाम आवश्यक रूपमा दिइएको हुनुपर्छ। नियम ट्याबमा प्रस्तुत गरिएको नियममा फाइरवाल नियमहरू थपिइन्छ।

en: Create a firewall rule.
    
    Protocol and action must be specified. Other fields are optional.
ne: फाइरवाल नियम बनाउनुहोस्
    
    सन्धिपत्र अनि कार्य आवश्यक रूपमा निश्चित गरिनुपर्छ। अन्य क्षेत्रहरू वैकल्पिक हुन्।

en: Create a monitor template.
    
    Select type of monitoring. Specify delay, timeout, and retry limits required by the monitor. Specify method, URL path, and expected HTTP codes upon success.
ne: एउटा मनिटर टेम्प्लेट बनाउनुहोस्
    
    मनिटरिङको प्रकार चयन गर्नुहोस्, मनिटरद्वारा आवश्यक ढिलो, समयसमाप्त, अनि पुन कोसिस गर्ने सिमा निश्चित गर्नुहोस्। बिधि, URL पथ, अनि आशा गरिएको HTTP कोडहरू सफलताका माथि निश्चित गर्नुहोस्।

en: Create a policy with selected rules.
ne: चयनित नियमका साथ एउटा सर्त बनाउनुहोस्।

en: Create a project to organize users.
ne: उपभोक्ताहरू आयोदन गर्नका लागि एउटा प्रोजेक्ट बनाउनुहोस्।

en: Create a subnet associated with the network. Advanced configuration is available by clicking on the "Subnet Details" tab.
ne: नेटवर्कसिट सम्बन्धित एउटा सबनेट बनाउनुहोस्। "Subnet Details" टेबमा क्लिक गरेर अधिर कन्फिगरेसन प्राप्त गर्न सकिन्छ।

en: Create a subnet associated with the new network, in which case "Network Address" must be specified. If you wish to create a network without a subnet, uncheck the "Create Subnet" checkbox.
ne: नयाँ नेटवर्कसित सम्बन्धित एउटा सबनेट बनाउनुहोस्, जुन सन्दर्भमा" नेटवर्क ठेकाना" आलश्यक रूपमा तोकिएको हुनुपर्छ। यदि तपाईँ सबनेटबिना नै नेटवर्क बनाउन चाहनुहुन्छ भने, "सबनेट बनाउनु" जाँचबक्स अनचेक गर्नुहोस्।

en: Create an Encrypted Volume Type
ne: एउटा इनक्रिप्टेट भोल्युम प्रकार बनाउनुहोस्

en: Create security group for this Node Group.
ne: यो नोड दलका लागि सुरक्षा दल बनाउनुहोस्।

en: Created
ne: सृष्टि भयो

[ctx: Current status of a Firewall]
en: Created
ne: सृष्टि भयो

[ctx: Current status of a Pool]
en: Created
ne: सृष्टि भयो

[ctx: Current status of a VPN Service]
en: Created
ne: सृष्टि भयो

en: Created Cluster Template %s
ne: क्लस्टर टेम्प्लेट  %s बनाइयो

en: Created Node Group Template %s
ne: नोड दल टेम्पलेट %s बनाउनुहोस्

en: Created extra spec "%s".
ne: अतिरिक्त मूल्य "%s" बनाउनुहोस्

en: Created network "%s".
ne: बनाइएको नेटवर्क "%s"

en: Created new domain "%s".
ne: नयाँ डोमेन "%s" बन्यो ।

en: Created new flavor "%s".
ne: नयाँ फ्लेभर "%s" बनाइयो

en: Created new host aggregate "%s".
ne: नयाँ होस्ट मोठ "%s". बनाइयो

en: Created new project "%s".
ne: नयाँ प्रोजेक्ट "%s" बनाउनुहोस्

en: Created spec "%s".
ne: बनाइएको स्पेक "%s".

en: Created subnet "%s".
ne: बनाइएको सबनेट "%s".

en: Creating
ne: सिर्जना गर्दै

[ctx: Current status of a Volume]
en: Creating
ne: सिर्जना गर्दै

[ctx: Current status of a Volume Backup]
en: Creating
ne: सिर्जना गर्दै

en: Creating volume "%s"
ne: भोल्युम "%s" बनाउँदैन

en: Creating volume backup "%s"
ne: भोल्युम बेकअप "%s" बनाउँदैछ।

en: Creating volume snapshot "%s".
ne: भोल्युम स्नेपसुट "%s" बनाउँदै

en: Creation Timeout (minutes)
ne: बनाउने समय सकियो( मिनटहरू)

en: Creation requests for this floating ip
ne: यो फ्लोटिङ आइपिका लागि निर्माण अनुरोध

en: Creation requests for this network
ne: यो नेटवर्कका लागि अनुरोधहरूको निर्माण

en: Creation requests for this port
ne: यो पोर्टका लागि निर्माण अनुरोध

en: Creation requests for this router
ne: यो रूटरका लागि अनुरोधहरूको निर्माण

en: Creation requests for this subnet
ne: यो सबनेटका लागि अनुरोधहरूको निर्माण

en: Current Host
ne: वर्तमान होस्ट

en: Current Size (GB)
ne: वर्तामान आकार(GB)

en: Current password
ne: वर्तमान पासवर्ड

en: Custom ICMP Rule
ne: कस्टम ICMP  नियम

en: Custom TCP Rule
ne: कस्टम TCP  नियम

en: Custom UDP Rule
ne: कस्टम UDP  नियम

en: Customization Script Source
ne: कस्टोमाइजेसन स्क्रिप्ट स्रोत

en: DHCP Agents
ne: DHCP एडेन्टहरू

en: DNS Name Servers
ne: DNS

en: Daily Usage Report
ne: दैकिक उपयोग रिपोर्ट

en: Data Processing
ne: डाटा प्रोसेसिङ

en: Data Processing Plugin Details
ne: डाटा प्रोसेसिङ प्लगइन विवरणहरू

en: Data Processing Plugins
ne: डाटा प्रोसेसिङ प्लगइनहरू

en: Data Source Details
ne: डाटा स्रोत विवरण

en: Data Source Type
ne: डाटा स्रोत प्रकार

en: Data Sources
ne: डाटा स्रोतहरू

en: Data source created
ne: डाटा स्रोत बनाइयो

en: Database
ne: डाटावेस

en: Database Instance
ne: डाटावेस इन्सटेन्स

en: Database Name
ne: डाटावेस नाम

en: Databases
ne: डाटावेस

en: Datastore
ne: ड्टास्टोर

en: Datastore Version
ne: ड्टास्टोर संस्करण

en: Date Updated
ne: तारिक अपडेट गरिएको छ

en: Dates cannot be recognized.
ne: तारिकहरू पत्ता लगाउन सकिन्न

en: Day
ne: दिन

en: Dead peer detection actions
ne: डेड पियर डिटेक्सन कार्यहरू

en: Dead peer detection interval
ne: डेड पियर डिटेक्सन इन्टरभल

en: Dead peer detection timeout
ne: डेड पियर डिटेक्सन समय सकियो

en: Default Quotas
ne: पूर्वनिर्धारित कोटा

en: Default quotas updated.
ne: डिफल्ट आरक्षणहरू अपडेट भए।

en: Defaults
ne: डिफल्टहरू

en: Delay
ne: ढिलो

en: Delete on Terminate
ne: टर्मिनेटमा मेटाउनुहोस्

en: Delete the created network "%s" due to subnet creation failure.
ne: बनाएको नेटवर्क "%s"सबनेट बनाउन असफल भएको कारण मेटाउनुहोस्

en: Delete volume on instance terminate
ne: इन्सटेन्स टर्मिनेटमा भोल्युम मेटाउनुहोस्

en: Deleted
ne: मेटाइयो

[ctx: Current status of an Image]
en: Deleted
ne: मेटाइयो

[ctx: Current status of an Instance]
en: Deleted
ne: मेटाइयो

en: Deleted IKE Policy %s
ne: IKE सर्त %s मेटाइयो

en: Deleted IPSec Policy %s
ne: मेटाइएको IPSec सर्त %s

en: Deleted IPSec Site Connection %s
ne: मेटाइएको IPSec साइट कनेक्स %s

en: Deleted VIP %s
ne: मेटाइएको VIP %s

en: Deleted VPN Service %s
ne: VPN सेवा %s मेटाइयो

en: Deleted firewall %s
ne: मेटाइएको फाइरवाल%s

en: Deleted member %s
ne: मेटाइएको सदस्य %s

en: Deleted monitor %s
ne: मेटाइएको मनिटर %s

en: Deleted policy %s
ne: मेटाइएको शर्त %s

en: Deleted pool %s
ne: मेटाइएको पूल  %s

en: Deleted rule %s
ne: मेटाइएको नियम%s

en: Deleting
ne: मेटाइँदै

[ctx: Current status of a Volume]
en: Deleting
ne: मेटाइँदै

[ctx: Current status of a Volume Backup]
en: Deleting
ne: मेटाइँदै

[ctx: Task status of an Instance]
en: Deleting
ne: मेटाइँदै

en: Deny
ne: नामञ्जुर गर्नुहोस्

en: Description
ne: विबरण

en: Destination CIDR
ne: लक्ष्य CIDR

en: Destination IP
ne: लक्ष्य IP

en: Destination IP Address/Subnet
ne: लक्ष्य  IP ठेकाना/सबनेट

en: Destination IP address or subnet
ne: लक्ष्य  IP ठेकाना वा सबनेट

en: Destination Port
ne: लक्ष्य पोर्ट

en: Destination Port/Port Range
ne: लक्ष्य पोर्ट/पोर्ट रेन्ज

en: Destination container
ne: लक्षित कन्टेनर

en: Destination object name
ne: लक्षित अब्जेक्ट नाम

en: Destination port (integer in [1, 65535] or range in a:b)
ne: लक्ष्य  पोर्ट( पूर्णाङ्क [1, 65535] मा वा a:b मा रेन्ज)

en: Detached
ne: डिटेच गर्नुहोस्

en: Detaching
ne: अलग गर्दै

en: Details
ne: विवरणहरू

en: Device
ne: डिभाइस

en: Device ID
ne: यन्त्रID

en: Device ID attached to the port
ne: पोस्टमा टाँसिएको  यन्त्र ID

en: Device Name
ne: डिभाइज नाम

en: Device Owner
ne: यन्त्रको मालिक

en: Device owner attached to the port
ne: पोर्टसित सम्बन्धित यन्त्रको मालिक

en: Device size (GB)
ne: डिभाइज आकार (GB)

en: Direct Input
ne: सिधा इनपुट

en: Direction
ne: दिशा

en: Disable Gateway
ne: गेटवे निस्क्रीय गर्नहोस्

en: Disable HA mode
ne: HA मोड निस्क्रीय गर्नुहोस्

en: Disable Service
ne: सेवा निस्क्रीय गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निस्क्रीय गरियो

[ctx: Current status of a Hypervisor]
en: Disabled
ne: निस्क्रीय गरियो

en: Disabled compute service for host: %s.
ne: होस्ट: %s का लागि गणना गर्ने सेवा निस्क्रीय गरियो।

en: Disassociate
ne: असंलग्न गर्नुहोस्

en: Disassociate Floating IP
ne: फ्लोटिङ IP असम्बन्धित गर्नुहोस्

en: Disassociate Monitor
ne: मनिटर असम्बन्धित गर्नुहोस्

en: Disassociate a health monitor from target pool.
ne: लक्ष्य पूलसित एउटा स्वस्थ मनिटर असम्बन्धित गर्नुहोस्

en: Disassociated monitor.
ne: मनिटर असम्बन्धित गर्नुहोस्

en: Disk
ne: डिस्क

en: Disk (GB)
ne: डिस्क (जीबी)

en: Disk Format
ne: डिस्क ढाँचा

en: Disk GB Hours
ne: डिस्क GB घन्टाहरू

en: Disk Over Commit
ne: डिस्क ओभर कमिट

en: Disk Partition
ne: डिस्क पार्टिसन

en: Distributed
ne: वितरण गरिएको

en: Domain "%s" must be disabled before it can be deleted.
ne: मेटाउन भन्दा पहिले डोमेन "%s" अक्षम पार्नुहोस

en: Domain Context cleared.
ne: डोमेन प्रसङ्ग खाली भयो

en: Domain Context updated to Domain %s.
ne: डोमेन प्रसङ्ग डोमेन %s मा अपडेट भयो

en: Domain Groups
ne: डोमेन समूहहरू

en: Domain ID
ne: डोमेन आईडी

en: Domain Information
ne: जोमियन जानकारी

en: Domain Members
ne: डोमियन सदस्यहरू

en: Domain Name
ne: डोमियन नाम

en: Domains
ne: डोमेनहरु

en: Domains provide separation between users and infrastructure used by different organizations.
ne:  डोमियनले विभिन्न संस्थाहरूद्वारा प्रयोग गरिएको उपभोक्ता अनि सहुलियत माझको पृथकता प्रदान गर्छ।

en: Domains provide separation between users and infrastructure used by different organizations. Edit the domain details to add or remove groups in the domain.
ne:  डोमियनले विभिन्न संस्थाहरूद्वारा प्रयोग गरिएको उपभोक्ता अनि सहुलियत माझको पृथकता प्रदान गर्छ। डोमियनमा दलहरू थप्न वा हटाउनका लागि डोमियन विवरण सम्पादन गर्नुहोस्।

en: Domains:
ne: डोमियनहरूः

en: Down
ne: तल

[ctx: Current state of a Hypervisor]
en: Down
ne: तल

[ctx: Current status of a Firewall]
en: Down
ne: तल

[ctx: Current status of a Floating IP]
en: Down
ne: तल

[ctx: Current status of a Network]
en: Down
ne: तल

[ctx: Current status of a Pool]
en: Down
ne: तल

[ctx: Current status of a VPN Service]
en: Down
ne: तल

[ctx: Current status of an IPSec Site Connection]
en: Down
ne: तल

[ctx: current status of port]
en: Down
ne: तल

[ctx: status of a network port]
en: Down
ne: तल

en: Download
ne: डाउनलोड गर्नुहोस्

en: Download Backup
ne: व्याकअप डाउनलोड गर्नुहोस्

en: Download CSV Summary
ne: CSV सारांश डाउनलोड गर्नुहोस्

en: Download EC2 Credentials
ne: EC2  प्रमाण पत्र डाउनलोड गर्नुहोस्

en: Download Job Binary
ne: कार्य विभाजन  डाउनलोड गर्नुहोस्

en: Download Key Pair
ne: चाबी जोडा डाउनलोड गर्नुहोस्

en: Download OpenStack RC File
ne: ओपन स्टेक RC फाइल डाउनलोड गर्नुहोस्

en: Duration of instance type %s (openstack flavor)
ne: इन्सटेन्स प्रकार %s (ओपनस्टेक फ्लेवर) को अवधि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Connection
ne: कनेक्सन सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Consumer
ne: उपभोक्ता सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Consumer of QoS Spec
ne: QoS स्पेकको ग्राहक सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Domain
ne: डोमेन सम्पादन

en: Edit Firewall
ne: फाइरवाल सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Flavor
ne: फ्लेभर सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Group
ne: समूह सम्पादन गर्नुहोस

en: Edit Host Aggregate
ne: होस्ट मोठ सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit IKE Policy
ne: IKE सर्त सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit IPSec Policy
ne: IPSec सर्त सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit IPSec Site Connection
ne: IPSec साइट कनेक्सन सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Image Tags
ne: चित्र ट्यागहरू सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Instance
ne: इन्सटेन्स सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Member
ne: सदस्य सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Monitor
ne: मनिटर सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Network
ne: नेटवर्क सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Network Profile
ne:  नेटवर्क प्रोफाइल सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Policy
ne: शर्त सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Pool
ne: पूल सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Port
ne: पोर्ट सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Project
ne: परियोजना सम्पादन गर्नुहोस

en: Edit QoS Spec Consumer
ne: QoS स्पेक ग्राहक सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Router
ne: रूटर सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Rule
ne: नियम सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Security Group
ne:  सुरक्षा दल सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Security Groups
ne: सुरक्ष दलहरू सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Snapshot
ne: स्नेपसुट सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Subnet
ne: सब्नेट सम्पादन गर्नुहोस

en: Edit Tags
ne: ट्यागहरू सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Template
ne: टेम्प्लेट सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit VIP
ne: VIP सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit VPN Service
ne: VPN सेवा सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Volume
ne: भोल्युम सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit the flavor details. Flavors define the sizes for RAM, disk, number of cores, and other resources. Flavors are selected when users deploy instances.
ne: फ्लेभर विवरणहरू सम्पादन गर्नुहोस्।  फ्लेभरले RAM, डिस्च, कोर्सका सङ्ख्याका लागि आकार परिभाषित गर्छ, अनि अन्य रिसोर्सहरू। उपभोक्ताले इन्सटेन्सहरू हटाउँदा फ्लेभरहरू चयनित हुन्छन्।

en: Edit the instance details.
ne: इन्सटेन्स विवरणहरू सम्पादन गर्नुहोस्।

en: Edit the project details.
ne: प्रोजेक्ट विवरण सम्पादन गर्नुहोस्।

en: Egress
ne: निष्‍कासन

en: Email
ne: ईमेल

en: Enable DHCP
ne: DHCP सक्रीय गर्नुहोस्

en: Enable HA mode
ne: HA मोड सक्रीय गर्नुहोस्

en: Enable rollback on create/update failure.
ne: बनाउनु/अपडेट असफलतामा फर्किनु सक्रीय गर्नुहोस्।

en: Enabled
ne: सक्रीय गरियो

[ctx: Current status of a Hypervisor]
en: Enabled
ne: सक्रीय गरियो

en: Encapsulation mode
ne: इनक्यापुलेसन मोड

en: Encrypted
ne: इन्क्रिप्ट गरिएको

en: Encrypted Password
ne: इन्क्रिप्ट गरिएको पासवर्ड

en: Encryption
ne: इन्क्रिप्सन

en: Encryption algorithm
ne: इन्क्रिप्सन एल्गोरिदम

en: Enhanced VXLAN
ne: बढाएको VXLAN

en: Enter a value for ICMP code in the range (-1: 255)
ne: रेन्ज (-1: 255)मा ICMP प्रकारको लागि एउटा मूल्य दर्ता गर्नुहोस्

en: Enter a value for ICMP type in the range (-1: 255)
ne: रेन्ज (-1: 255)मा ICMP प्रकारको लागि एउटा मूल्य दर्ता गर्नुहोस्

en: Enter an integer value between 0 and 255 (or -1 which means wildcard).
ne: एउटा 0 अनि 255 बिचको पूर्णाङ्क दर्ता (वा -1 जसको अर्थ वाइल्डकार्ड हो) गर्नुहोस्

en: Enter an integer value between 1 and 65535.
ne: 1 अनि 65535 माझको एउटा पूर्णाङ्क मुल्य दर्ता गर्नुहोस्

en: Enter an integer value between 1 and 65535. The same port will be used for all the selected members and can be modified later.
ne: 1 अनि 65535 माझको पूर्णाङ्क मूल्य दर्ता गर्नुहोस्। सबै चयनित सदस्यहरूको लागि एकै किसिमको पोर्ट प्रयोग गरिनेछ अनि पछि तिनलाई बदलाउन सकिन्छ।

en: Enter parameter (e.g. GRE)
ne: प्यारामिटर दर्ता गर्नुहोस् (e.g. GRE)

en: Environment Data
ne: वातावरण डाटा

en: Environment File
ne: वातावरण फाइल

en: Environment Source
ne: वातावरण स्रोत

en: Ephemeral Disk
ne: इफेमरल डिस्क

en: Ephemeral Disk (GB)
ne: इफरमल डिस्क(GB)

en: Equal to or greater than 60
ne: 60को बराबर वा वेसी

en: Equal to or greater than 68 if the local subnet is IPv4. Equal to or greater than 1280 if the local subnet is IPv6.
ne: यदि लोकल सबनेट IPv4 हो भने 68भन्दा ठुलो वा बराबर। यदि लोकल सबनेट IPv6 हो भने 1280 भन्दा ठुलो वा बराबर।

en: Error
ne: त्रुटि

[ctx: Current status of a Database Instance]
en: Error
ne: त्रुटि

[ctx: Current status of a Firewall]
en: Error
ne: त्रुटि

[ctx: Current status of a Floating IP]
en: Error
ne: त्रुटि

[ctx: Current status of a Network]
en: Error
ne: त्रुटि

[ctx: Current status of a Pool]
en: Error
ne: त्रुटि

[ctx: Current status of a VPN Service]
en: Error
ne: त्रुटि

[ctx: Current status of a Volume]
en: Error
ne: त्रुटि

[ctx: Current status of a Volume Backup]
en: Error
ne: त्रुटि

[ctx: Current status of an IPSec Site Connection]
en: Error
ne: त्रुटि

[ctx: Current status of an Instance]
en: Error
ne: त्रुटि

[ctx: current status of port]
en: Error
ne: त्रुटि

[ctx: current status of router]
en: Error
ne: त्रुटि

[ctx: status of a neteork port]
en: Error
ne: त्रुटि

en: Error Deleting
ne: मेटाउँदा त्रुटि भयो

en: Error Downloading RC File: %s
ne: RC फाइल: %s  डाउनलोड गर्दा त्रुटि भयो

en: Error adding Hosts to the aggregate.
ne: मोठमा होस्ट थप्ने क्रममा त्रुटि भयो

en: Error creating database backup.
ne: डाटेवेस व्याकअप बनाउने क्रममा त्रुटि भयो

en: Error deleting database on instance.
ne: इन्सटेन्समा डाटावेस मेटाउँदा त्रुटि भयो।

en: Error deleting database user.
ne: डाटावेस उपभोक्ता मेटाउँदा त्रुटि भयो।

en: Error editing QoS Spec consumer.
ne: QoS स्पेक उपभोक्ता सम्पादन गर्ने क्रममा त्रुटि भयो।

en: Error getting database backup list.
ne: डाटाबेस व्याकअप सूची प्राप्त गर्दा त्रुटि भयो

en: Error updating QoS Spec association.
ne: QoS स्पेक सम्बन्ध अपडेट गर्ने क्रमका एउटा त्रुटि भयो।

en: Error when adding or removing hosts.
ne: होस्टहरू थप्दा बा हटाउँदा त्रुटि

en: Error writing zipfile: %(exc)s
ne: जिपफाइल: %(exc)s लेख्ने क्रममा त्रुटि

en: Ether Type
ne: इदर प्रकार

en: Evacuate Host
ne: होस्ट खाली गर्नुहोस्

en: Events
ne: इभेन्टहरू

en: Expected HTTP Status Codes
ne: आशा गरिएको HTTP स्टाटस कोडहरू

en: Expected code may be a single value (e.g. 200), a list of values (e.g. 200, 202), or range of values (e.g. 200-204)
ne: आशा गरिएको कोड एउटा एकल मूल्य(उदा. 200), मूल्यहरूको सूची (उदा. 200, 202), वा मूल्यहरूको क्रम (उदा. 200-204) हुनसक्छन्

en: Extend Volume
ne: भोल्युम विस्तार गर्नुहोस्

en: Extending volume: "%s"
ne: भोल्युम : "%s" विस्तार गर्दै

en: External Gateway
ne: वाह्य गेटवे

en: External Network
ne: बाह्य नेटवर्क

en: External network "%(ext_net_id)s" expected but not found for router "%(router_id)s".
ne: बाह्य नेटवर्क "%(ext_net_id)s"को आशा गरिन्छ तर रूटर "%(router_id)s" का लागि प्राप्त भएन।

en: Extra Specs
ne: अतिरिक्त स्पेकहरू

en: Failed to add %(users_to_add)s project members%(group_msg)s and set project quotas.
ne: %(users_to_add)s प्रोजेक्ट सदस्यहरू %(group_msg)s अनि प्रोजेक्ट आरक्षणहरू थप्न असफल

en: Failed to add %s project groups and update project quotas.
ne: प्रोजेक्ट दलहरू %s थप्न अनि प्रोजेक्ट आरक्षणहरू अपडेट गर्न असफल।

en: Failed to add agent %(agent_name)s for network %(network)s.
ne: नेटवर्क %(network)s का लागि एजेन्ट %(agent_name)s थप्न असफल

en: Failed to add router rule %s
ne: रूटर नियम %s थप्न असफल

en: Failed to add_interface: %s
ne: इन्टरफ्स %s थप्न असफल

en: Failed to check Neutron '%s' extension is not supported
ne: निउटन जाँच गर्न असफल '%s'  विस्तारलाई सपोर्ट गर्दैन

en: Failed to create a port for network %s
ne: पोर्ट नेटवर्क %s बनाउन असफल

en: Failed to create network "%(network)s": %(reason)s
ne: नेटवर्क "%(network)s": %(reason)s बनाउन असफल

en: Failed to create network %s
ne: नेटवर्क %s बनाउन असफल

en: Failed to create network profile %s
ne: नेटवर्क प्रोफाइल %s बनाउन असफल

en: Failed to create router "%s".
ne: रूटर"%s" बनाउन असफल

en: Failed to create subnet "%(sub)s" for network "%(net)s":  %(reason)s
ne: नेटवर्क"%(net)s":  %(reason)sका लागि सबनेट बनाउन असफल "%(sub)s"

en: Failed to delete agent: %s
ne: एजेन्ट: %s मेटाउन असफल

en: Failed to delete interface %s
ne: इन्टरफेस %s मेटाउन असफल

en: Failed to delete network "%s"
ne: नेटवर्क "%s" मेटाउन असफल

en: Failed to delete network %s
ne: नेटवर्क%s मेटाउन असफळ

en: Failed to delete network profile (%s).
ne: नेटवर्क प्रोफाइल  (%s) मेटाउन असफल

en: Failed to delete port %s
ne: पोर्ट %s मेटाउन असफल

en: Failed to delete port: %s
ne: पोर्ट: %s मेटाउन असफल

en: Failed to delete subnet %s
ne: %s सब्नेट मेट्न असफल भयो

en: Failed to disable compute service for host: %s.
ne: होस्ट: %s का लागि गणना गर्ने सेवा निस्क्रीय गर्न असफल।

en: Failed to evacuate host: %s.
ne: होस्ट: %s खाली गर्न असफल

en: Failed to evacuate instances: %s
ne: इन्सटेन्सहरू : %s खाली गर्न असफल

en: Failed to fetch internal binary list
ne: कार्य विभाजन सूची प्राप्त गर्न असफल

en: Failed to get list of internal binaries.
ne: आन्तरिक विभाजनका सूची प्राप्त गर्न असफल

en: Failed to get network list %s
ne: नेटवर्क सूची %s प्राप्त गर्न असफल

en: Failed to insert rule to policy %(name)s: %(reason)s
ne: सर्त  %(name)s: %(reason)s हाल्नु असफल

en: Failed to live migrate instance to host "%s".
ne: होस्ट"%s" मा लाइभ माइग्रेट असफल

en: Failed to modify %(num_groups_to_modify)d instance security groups: %(err)s
ne: %(num_groups_to_modify)d  इन्सटेन्स सुरक्षा झुण्डहरू: %(err)s बदलाउन असफल

en: Failed to modify %(users_to_modify)s project members%(group_msg)s and update project quotas.
ne: %(users_to_modify)s प्रोजेक्ट सदस्यहरू %(group_msg)s बदलाउन अनि प्रोजेक्ट आरक्षण अपडेट गर्न असफल।

en: Failed to modify %d instance security groups
ne: इन्सटेन्स सुरक्षा झुण्डहरू %d बदलाउन असफल

en: Failed to modify %s domain groups.
ne: %s डोमेन समूहहरू परिमार्जन गर्न असफल भयो

en: Failed to modify %s project members and update domain groups.
ne: प्रोजेक्ट सदस्यहरू अनि डोमियन दलहरू बदलाउन %s असफल।

en: Failed to modify %s project members, update project groups and update project quotas.
ne: प्रोजेक्ट सदस्यहरू %s बदलाउन, प्रोजेक्ट दल अपडेट गर्न अनि प्रोजेक्ट आरक्षण अपडेट गर्न असफल।

en: Failed to obtain network profile binding
ne: नेटवर्क प्रोफाइल बाइन्डिङ प्राप्त गर्न असफल

en: Failed to remove rule from policy %(name)s: %(reason)s
ne: सर्त %(name)s: %(reason)s बाट नियम हटाउन असफल

en: Failed to retrieve available rules: %s
ne: उपलब्ध नियमहरू: %s प्राप्त गर्न असफल

en: Failed to retrieve current rules in policy %(name)s: %(reason)s
ne: सर्त %(name)s: %(reason)s मा वर्तमान नियमहरू प्राप्त गर्न असफल

en: Failed to retrieve health monitors.
ne: स्वस्थ मनिटर प्राप्त गर्न असफल

en: Failed to retrieve network %s for a subnet
ne: एउटा सबनेटको लागि नेटवर्क %s प्राप्त गर्न असफल

en: Failed to set gateway %s
ne: गेटवे %s सेट गर्न असफल

en: Failed to update IKE Policy %s
ne: IKE सर्त %s अपडेट गर्न असफल

en: Failed to update IPSec Policy %s
ne: IPSec सर्त %s अपडेट गर्न एसफल

en: Failed to update IPSec Site Connection %s
ne: IPSec साइट कनेस्कन %s अपडेट गर्न असफल भएको छ

en: Failed to update VIP %s
ne: VIP %s अपडेट गर्न असफल

en: Failed to update VPN Service %s
ne: VPN सेवा %s सेवा अपडेट गर्न असफल

en: Failed to update firewall %(name)s: %(reason)s
ne: फाइरवाल %(name)s: %(reason)s अपडेट गर्न असफल

en: Failed to update health monitor %s
ne: स्वस्थ मनिटर %s अपडेट गर्न असफल

en: Failed to update image.
ne: चित्र अपडेट गर्न असफल।

en: Failed to update member %s
ne: सदस्य %s अपडेट गर्न असफल

en: Failed to update network %s
ne: नेटवर्क %s अपडेट असफल भयो

en: Failed to update network profile (%s).
ne: नेटवर्क प्रोफाइल %s अपडेट गर्न असफल

en: Failed to update policy %(name)s: %(reason)s
ne: सर्त %(name)s: %(reason)s अपडेट गर्न असफल

en: Failed to update pool %s
ne: पूल इन्सटेन्स%s अपडेट गर्न असफल

en: Failed to update port %s
ne: पोर्ट %s अपडेट गर्न असफल

en: Failed to update router %s
ne: रूटर "%s"  अपडेट गर्न असफल

en: Failed to update rule %(name)s: %(reason)s
ne: नियम %(name)s: %(reason)s अपडेट गर्न असफल

en: Failed to update subnet "%(sub)s":  %(reason)s
ne: सबनेट "%(sub)s":  %(reason)s अपडेट गर्न असफल

en: False
ne: गलत

en: Fields in this tab are optional. You can configure the detail of IPSec site connection created.
ne: ट्याबना क्षेत्र वैकल्पिक हुन्छ। तपाईँ IPSec साइट कनेक्सनको बनाइएको रूपरेखा तयार गर्न सक्नुहुन्छ

en: File
ne: फाइल

en: File exceeds maximum size (16kb)
ne: फाइलको अधिकतम आकारको सिमा पार भयो (16kb)

en: Fingerprint
ne: अंगुठाछाप

en: Firewall %s was successfully updated.
ne: फाइरवाल %s सफलतापूर्वक अपडेट गरिएको थियो।

en: Firewall Details
ne: फाइरवाल विवरणहरू

en: Firewall Policies
ne: फाइरवाल शर्तहरू

en: Firewall Policy Details
ne: फाइरवाल शर्त विवरणहरू

en: Firewall Rule Details
ne: फाइरवाल नियम विवरण

en: Firewall Rules
ne: फाइरवाल नियमहरू

en: Firewalls
ne: फाइरवालहरू

en: Fixed IPs
ne: निश्चित IPs

en: Flat
ne: फ्लेट

en: Flavor
ne: फ्लेभर

en: Flavor Access
ne: फ्लेभर प्रवेश

en: Flavor Choice
ne: फ्लेभर विकल्प

en: Flavor ID =
ne: फ्लेभर ID =

en: Flavor ID should be UUID4 or integer. Leave this field blank or use 'auto' to set a random UUID4.
ne: फ्लेभर  ID कि UUID4 वा पूर्णाङ्क हुनुपर्छ। रेन्डम UUID4 सेट गर्नका लागि यो क्षेत्र खाली छोड्नुहोस् वा 'स्वत' प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Flavor Information
ne: फ्लेभर जानकारी

en: Flavor Name
ne: फ्लेभर नाम

en: Flavors
ne: फ्लेभरहरू

en: Flavors define the sizes for RAM, disk, number of cores, and other resources and can be selected when users deploy instances.
ne: फ्लेभरले RAM, डिस्क, कोरहरूको सङ्ख्याका लागि आकार परिभाषित गर्न, अनि  अन्य रिसोर्सहरू अनि उपभोक्ताले इन्सटेन्सहरू हटाउँदा चयन गरिन्छ

en: Floating IP Pool
ne: फ्लोटिङ IP पूल

en: Floating IPs
ne: फ्लोटिङ IPs

en: Folder created successfully.
ne: फोल्डर सफलतापूर्वक बनाइयो।

en: For GRE networks, valid tunnel IDs are %(min)s through %(max)s.
ne: GRE नेटवर्कका लागि, वैध टन्नेल IDहरू हुन्  %(min)s द्वारा %(max)s

en: For VLAN networks, the VLAN VID on the physical network that realizes the virtual network. Valid VLAN VIDs are %(vlan_min)s through %(vlan_max)s. For GRE or VXLAN networks, the tunnel ID. Valid tunnel IDs for GRE networks are %(gre_min)s through %(gre_max)s. For VXLAN networks, %(vxlan_min)s through %(vxlan_max)s.
ne: VLAN नेटवर्कका लागि, भौतिक नेटवर्कमा VLAN VID जसले भर्चुअल नेटवर्क रियलाइज गर्छ। वैध VLAN VID हरू हुन् %(vlan_min)s द्वारा %(vlan_max)s।GRE वा  VXLAN नेटवर्कका लागि, टन्नेल ID. GRE नेटवर्का लागि वैध टन्नेल IDहरू हुन् %(gre_min)s द्वारा %(gre_max)s। VXLAN networksका लागि , %(vxlan_min)s द्वारा %(vxlan_max)s.

en: For VLAN networks, valid VLAN IDs are %(min)s through %(max)s.
ne: VLAN नेटवर्कका लागि, वैध VLAN ID हुन्  %(min)s द्वारा %(max)s

en: For VXLAN networks, valid tunnel IDs are %(min)s through %(max)s.
ne: VXLAN नेटवर्कका लागि, वैध टन्नेल ID हरू हुन्  %(min)s द्वारा %(max)s

en: Forbidden
ne: निषेध गरिएको

en: Forcing to create snapshot "%s" from attached volume.
ne: एटेच गरिएको भोल्युमबाट स्नेपसट "%s" बनाउन जोड गर्दै।

en: Format
ne: ढाँचा

en: Format =
ne: ढाँचा =

en: From
ne: बाट

en: From Port
ne: पोर्टबाट

en: From here you can update the default quotas (max limits).
ne: यहाँबाट तपाई डिफल्ट आरक्षण(मिश्रित सिमा) अपडेट गर्न सक्नुहुन्छ।

en: Gateway IP
ne: गेटवे IP

en: Gateway IP (optional)
ne: गेटवे IP(वैकल्पिक)

en: Gateway IP and IP version are inconsistent.
ne: गेटवे   IPअनि  IPसंसस्करणहरू नमिल्दा छन्।

en: Gateway interface is added
ne: गेटवे इन्टरफेस थपिएको छ

en: General Info
ne: साधारण जानकारी

en: Glance
ne: ग्लेन्स

en: Group "%s" was successfully created.
ne: समूह "%s" सफलतापूर्वक सिर्जना गरियो

en: Group ID
ne: समूह आईडी

en: Group Members
ne: समूह सदस्यहरू

en: Group has been updated successfully.
ne: समूह सफलतापूर्वक अपडेट गरिएको छ

en: Groups
ne: समुहहरु

en: HA mode
ne: HA मोड

en: HTTP Method
ne: HTTP विधि

en: HTTP method used to check health status of a member
ne: सदस्यको स्वस्थ स्तर जाँच गर्नका लागि प्रयोग गरिएको HTTP विधि

en: Health monitor %s was successfully updated.
ne: स्वस्थ मनिटर %s सफलतापूर्वक अपडेट गरियो

en: Help
ne: मद्दत

en: High Availability Mode
ne: उच्च उपलब्धता मोड

en: Hive
ne: हाइभ

en: Home
ne: होम्

en: Host
ne: होस्ट

en: Host =
ne: होस्ट=

en: Host Aggregate Information
ne: होस्ट मोठ जानकारी

en: Host Aggregates
ne: होस्ट मोठ

en: Host Routes
ne: होस्ट रूटहरू

en: Host Routes format error: Destination CIDR and nexthop must be specified (value=%s)
ne: होस्ट रूट ढाँचा त्रुटिः लक्ष्य CIDR अनि अर्कोहोप आवस्यक रूपमा निश्चित गरिनुपर्छ (value=%s)

en: Host aggregates divide an availability zone into logical units by grouping together hosts. Create a host aggregate then select the hosts contained in it.
ne: होस्ट मोठहरूले प्राप्यता क्षेत्रहरूलाई तिनीहरूको एकमुस्ट होस्ट बनाएर युक्तिसंगत एकाइहरूमा विभाजन गर्छ। पहिला एउटा होस् बनाउनुहोस् अनि तीभित्र भएका होस्टहरू चयन गर्नुहोस्

en: Host or IP that the user is allowed to connect through.
ne: होस्ट वैा IP जसमा उपभोक्ता त्यसद्वारा सम्पर्क स्थापित गर्न अनुमति प्रदान गरिन्छ।

en: Hostname
ne: होस्ट नाम

en: Hosts
ne: होस्टहरू

en: Hypervisor
ne: हाइपरभाइजर

en: Hypervisor Instances
ne: हाइपरभाइजर इन्सटेन्सहरू

en: Hypervisor Servers
ne: हाइपरभाइजर सेवाहरू

en: Hypervisors
ne: हाइपरभाइसर

en: ID
ne: आई डि

en: IKE Phase1 negotiation mode
ne: IKE फेस 1 सम्झौता मोड

en: IKE Policies
ne: IKE सर्तहरू

en: IKE Policy
ne: IKE सर्त

en: IKE Policy %s was successfully updated.
ne: IKE सर्त %s सफलतापूर्वक एफडेट गरिएको थियो।

en: IKE Policy Details
ne: IKE सर्त विवरणहरू

en: IKE Policy associated with this connection
ne: यो कनेक्सनसित सम्बन्धित IKE शर्त

en: IKE version
ne: IKE संस्करण

en: IP Address
ne: IP ठेकाना

en: IP Address (optional)
ne: IP ठेकाना (वैकल्पिक)

en: IP Protocol
ne: IP प्रोटोकल

en: IP Version
ne: IP संस्करण

en: IP address %s associated.
ne: IP ठेकाना %s संलग्न गरिएको छ

en: IP address allocation pools. Each entry is: start_ip_address,end_ip_address (e.g., 192.168.1.100,192.168.1.120) and one entry per line.
ne: IP ठेकाना एलोकेसन पूल। प्रत्येक दर्ता : start_ip_address,end_ip_address (e.g., 192.168.1.100,192.168.1.120) हो अनि प्रत्येक पङ्क्तिमा एउटा दर्ता।

en: IP address list of DNS name servers for this subnet. One entry per line.
ne: यो सबनेटका लागि DNSनाम सर्भरको  IP ठेकाना। प्रत्येक पङ्क्तिमा एउटा दर्ता।

en: IP address of Gateway (e.g. 192.168.0.254) The default value is the first IP of the network address (e.g. 192.168.0.1 for 192.168.0.0/24, 2001:DB8::1 for 2001:DB8::/48). If you use the default, leave blank. If you do not want to use a gateway, check 'Disable Gateway' below.
ne: गेटवे(e.g. 192.168.0.254)को IP ठेकाना । डिफल्ट मूल्य नेटवर्क ठेकानाको पहिलो IP (e.g. 192.168.0.1 for 192.168.0.0/24, 2001:DB8::1 for 2001:DB8::/48) हो. यदि तपाईँले डिफल्ट प्रयोग गर्नुभयो भने, खाली छोड्नुहोस्। यदि तपाईँ गेटवे प्रयोग गर्न चाहनुहुन्न भने, तल 'डिसेवल गेटवे'जाँच गर्नुहोस्।

en: IP address of Gateway (e.g. 192.168.0.254). Specify an explicit address to set the gateway. If you do not want to use a gateway, check 'Disable Gateway' below.
ne: गेटवेको IP ठेकाना (e.g. 192.168.0.254) गेटवे सेट गर्नका लागि निश्चित ठेकाना तोक्नुहोस्। यदि तपाईँ गेटवे हेर्न चाहनुहुन्न भने, 'गेटवे डिसेबल' जाँच गर्नुहोस्, तल

en: IPSec Policies
ne: IPSec सर्तहरू

en: IPSec Policy
ne: IPSec सर्त

en: IPSec Policy %s was successfully updated.
ne: IPSec सर्त %s सफलतापूर्वक अपडेट गरिएको थियो।

en: IPSec Policy Details
ne: IPSec सर्त विवरणहरू

en: IPSec Policy associated with this connection
ne: यो कनेक्सनसित सम्बन्धित IPSec शर्त

en: IPSec Site Connection %s was successfully updated.
ne: IPSec साइट कनेस्कन %s सफलतापूर्वक अपडेट गरिएको थियो।

en: IPSec Site Connection Details
ne: IPSec साइट कनेक्सन विवरणहरू

en: IPSec Site Connections
ne: IPSec साइट कनेक्सनहरू

en: IPv4 Address =
ne: IPv4 ठेकाना =

en: IPv6 Address =
ne: IPv6 ठेकाना =

en: IPv6 Address Configuration Mode
ne: IPv6 ठेकाना रूपरेखा मोड

en: ISO - Optical Disk Image
ne: ISO - अप्टिकल डिस्क छवि

en: Identity
ne: पहिचान

en: Identity service does not allow editing user data.
ne: डाटा सम्पादन गर्न नदिने सेवा चिन्नुहोस्

en: Image
ne: चित्र

[ctx: Type of an image]
en: Image
ne: चित्र

en: Image File
ne: चित्र फाइल

en: Image ID =
ne: चित्र ID=

en: Image Location
ne: चित्र स्थान

en: Image Name
ne: चित्र नाम

en: Image Name =
ne: चित्र नाम =

en: Image Registry
ne: चित्र कार्यालय

en: Image Source
ne: चित्र स्रोत

en: Image existence check
ne: चित्र उपस्थिति जाँच

en: Image is downloaded
ne: चित्र डाउनलोड भयो

en: Image is served out
ne: चित्र निकालियो

en: Image source must be specified
ne: चित्र स्रोत आवश्यक रूपमा तोकिएको हुनुपर्छ

en: Image was successfully updated.
ne: चित्र सफलतापूर्वक अपडेट गरिएको थियो।

en: Images
ne: चित्रहरू

en: Import Key Pair
ne:  चाबी जोडा आयात गर्नुहोस्

en: In Policy
ne: शर्तमा

en: In Use
ne: प्रयोगमा

en: Incremental
ne: इन्क्रिमेन्टल

en: Information
ne: जानकारी

en: Ingress
ne: प्रवेशाधिकार

en: Initial Admin User
ne: शुरूको एडमिन उपभोक्ता

en: Initial Databases
ne: आरम्भको डाटावेसहरू

en: Initial admin user to add
ne: थप्नका लागि आरम्भको एडमिन उपभोक्ता

en: Initialize Databases
ne: शुरूवात गरिएका डाटावेसहरू

en: Initiator state
ne: आरम्भ गर्ने स्टेट

en: Injected File Content (Bytes)
ne: इन्जेक्ट फाइल सामग्री(बाइटहरू)

en: Injected File Content Bytes
ne: इन्जेक्ट गरिएको फाइल सामग्री बाइटहरू

en: Injected File Path Bytes
ne: इन्जेक्ट गरिएको फाइल पथ बाइटहरू

en: Injected Files
ne: इन्जेक्ट गरिएका फाइलहरू

en: Input
ne: इनपुट

en: Input must be in CIDR format
ne: इनपुट CIDR ढाँचामा हुन आवश्यक छ

en: Insert Rule
ne: नियम हाल्नुहोस्

en: Insert Rule to Policy
ne: शर्तमा नियम हाल्नुहोस्

en: Instance
ne: उदाहरण

en: Instance Action List
ne: इन्सटेन्स कार्य सूची

en: Instance Boot Source
ne: इन्सटेन्स बुट स्रोत

en: Instance Count
ne: इन्सटेन्स गणना

en: Instance ID
ne: इन्सटेन्सID

en: Instance Name
ne: इन्सटेन्स नाम

en: Instance Password is not set or is not yet available
ne: इन्सटेन्स पासवर्ड सेट गरिएको छैन वा अझसम्म उपलब्ध छैन

en: Instance Security Groups
ne: इन्सटेन्स सुरक्षा दलहरू

en: Instance Snapshot
ne: इन्सटेन्स स्नेपसुट

en: Instance to be associated
ne: संलग्न गर्नुपर्ने इन्सटेन्स

en: Instances
ne: उदाहरण

en: Instances Count
ne: इन्सटेन्सहरूको गणना

en: Insufficient privilege level to view domain information.
ne: डोमेन जानकारी हेर्न अपर्याप्त विशेषाधिकार तह

en: Insufficient privilege level to view group information.
ne:  समूह सूचना हेर्न अपर्याप्त विशेषाधिकार तह

en: Insufficient privilege level to view project information.
ne: परियोजना जानकारी हेर्न अपर्याप्त विशेषाधिकार तह

en: Insufficient privilege level to view role information.
ne: भुमिका जानकारी हेर्नका लागि अपर्याप्त सुबिधा स्तर

en: Insufficient privilege level to view user information.
ne: उपभोक्ता जानकारी हेर्नका लागि अपर्याप्त सुबिधा स्तर

en: Interface added
ne: थपिएको इन्टरफेस

en: Interfaces
ne: इन्टरफेसहरु

en: Internal IP
ne: आन्तरिक IP

en: Internal Interface
ne: आन्तरिक इन्टरफेस

en: Internal binary
ne: आन्तरिक विभाजन

en: Invalid date format: Using today as default.
ne: अवैध तारिक ढाँचाः आज प्रयोग गर्नु डिफल्ट हो।

en: Invalid time period. The end date should be more recent than the start date.
ne: अवैध समय अवधि। समाप्ति तारिक शुरवात तारिक भन्दा अघिक नयाँ हुनुपर्छ।

en: Invalid time period. You are requesting data from the future which may not exist.
ne: अवैध समय अवधि। तपाईँले भविष्यबाट डाटाै खोज्नुहुँदैछ जो मौजुद नहुनसक्छ।

en: Items Per Page
ne: प्रत्येक पृष्ठका आइटमहरू

en: Java Opts
ne: जाभा विकल्प

en: Job
ne: कार्य

en: Job Binaries
ne: कार्य विभाजनहरू

en: Job Binary Details
ne: कार्य विभाजन विवरणहरू

en: Job Execution Details
ne: कार्य सम्पादन विवरणहरू

en: Job Execution ID
ne: कार्य सम्पादन ID

en: Job Type
ne: कार्य प्रकार

en: Job args
ne: कार्य तर्क

en: Job configs
ne: कार्य रूपरेखाहरू

en: Job created
ne: कर्य बनाइएयो

en: Job launched
ne: कार्य शुरू गरियो

en: Job params
ne: कार्य प्यारामहरू

en: Jobs
ne: कार्यहरू

en: Kernel ID
ne: केन्द्र ID

en: Key
ne: चाबी

en: Key Pair
ne: चाबी जोडा

en: Key Pair Name
ne: चाबी जोडा नाम

en: Key Pairs
ne: चाबी जोडाहरू

en: Key Size (bits)
ne: कि आकार(बिटस्)

en: Key pair name may only contain letters, numbers, underscores, spaces and hyphens.
ne: चाबी जोडा नाममा अक्षर, संख्याहरू, अन्जरस्कोरहरू, स्पेस अनि हाइफन मात्र हुनसक्छन्।

en: Key pair to use for authentication.
ne: प्रमाणीकरणका लागि चाबी जोटा

en: Key-Value Pairs
ne: चाबी-भोल्युम जोडाहरू

en: Keypair
ne: चाबीजोडा

en: Kwapi
ne: क्वापि

en: LUKS Volume Snapshots
ne: LUKS आकार स्‍नेपसटहरू

en: LUKS Volumes
ne: LUKS आकारहरू

en: Language
ne: भाषा

en: Last 15 days
ne: बितेका 15 दिन

en: Last 30 days
ne: बितेका 30 दिन

[ctx: Time since the last update]
en: Last Updated
ne: अघिल्लोपल्ट अपडेट गरिएको

en: Last day
ne: अन्तिम दिन

en: Last week
ne: बितेको हप्ता

en: Last year
ne: बितेको वर्ष

en: Launch
ne: शुरू गर्नुहोस्

en: Launch Cluster
ne: क्लस्टर चालु गर्नुहोस्

en: Launch Database
ne: डाटावेस आरम्भ गर्नुहोस्

en: Launch Instance
ne: इन्सटेन्स आरम्भ गर्नुहोस्

en: Launch On Existing Cluster
ne: वर्तमान क्लस्टरमा सुरू गर्नुहोस्

en: Launch On New Cluster
ne: नयाँ क्लस्टरमा सुरू गर्नुहोस्

en: Launch Stack
ne: स्टेक आरम्भ गर्नुहोस्

en: Launch as Instance
ne: इन्सटेन्सको रूपमा आरम्भ गर्नुहोसे्

en: Launch instance in these security groups.
ne: यी सुरक्षा दलहरूमा इन्सटेन्स आरम्भ गर्नुहोस्।

en: Launch instance with these networks
ne: यी नेटवर्कहरूसहित इन्सटेन्स आरम्भ गर्नुहोस्

en: Launch instance with this policy profile
ne: यो सर्त प्रोफाइलसित इन्सटेन्स आरम्भ गर्नुहोस्

en: Launch instances in these security groups.
ne: यी सुरक्षा दलहरूमा इन्सटेन्सहरू आरम्भ गर्नुहोस्

en: Launch instances in this availability zone.
ne: यो उपलब्धता क्षोत्रमा इन्सटेन्स आरम्भ गर्नुहोस्।

en: Launched %(count)s named "%(name)s".
ne: आरम्भ गरिएको %(count)s named "%(name)s".

en: Launching multiple instances is only supported for images and instance snapshots.
ne: धेरै इन्सटेन्सहरू अरम्भ गर्ने चित्रहरू अनि इन्सटेन्स स्नेपसटहरूले मात्र सपोर्ट गर्छन्।

en: Length of Injected File Path
ne: इन्जेक्ट गरिएको फाइल पथको लमाइ

en: Libs
ne: लिबहरू

en: Lifetime units
ne: आजीवन एकाइहरू

en: Lifetime units for IKE keys
ne: IKE चाबीहरूको लागि आजीवन एकाइहरू

en: Lifetime value
ne: आजीवन मूल्य

en: Lifetime value for IKE keys
ne: IKE चाबीहरूको आजीवन मूल्य

en: Lifetime value for IKE keys
ne: IKE चाबीहरूको लागि आजीवन मूल्य

en: Limit
ne: सीमा

en: Live Migrate
ne: लाइभ माइग्रेट

en: Live Migrate Instance
ne: लाइभ माइग्रेट इन्सटेन्स

en: Load Balancer
ne: लोड वेलेन्सर

en: Load Balancer VIP %s
ne: बेलेन्सर  VIP %s लोड गर्नुहोस्

en: Load Balancers
ne: लोड बेलेन्सरहरू

en: Load Balancing Method
ne: बेलेन्सिङ विधि लोड गर्नुहोस्

en: Local
ne: लोकल

en: Local Storage (total)
ne: स्थानीय स्टोरेज(मोठ)

en: Local Storage (used)
ne: स्थानीय स्टोरेज(प्रयोग गरिएको)

en: Log
ne: लग

en: MAC Learning State
ne: MAC  शिक्षण स्टेट

en: Main Class
ne: मूख्य श्रेणी

en: Make Private
ne: निजी बनाउनुहोस्

en: Make Public
ne: पब्लिक बनाउनुहोस्

en: Manage Attachments
ne: एटेचमेन्टहरू व्यवस्थाप्न गर्नुहोस्

en: Manage Floating IP Associations
ne: फ्लोटिङ IP संलग्‍नताहरू व्यवस्थापन गर्नुहोस्।

en: Manage Hosts
ne: होस्टहरू व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage Hosts Aggregate
ne: मोठ होस्ट व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage Hosts within Aggregate
ne: मोठभित्र होस्टहरू व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage Members
ne: सदस्यहरू व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage QoS Spec Association
ne: QoS स्पेक एसोसियसन व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage Rules
ne: नियमहरू व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage Specs
ne: स्पेकहरू व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage Volume Attachments
ne: भोल्युम एटेचमेन्टहरू व्यवस्थापन गर्नुहोस

en: Management IP
ne: व्यवस्थापन IP

en: Manual
ne: मानवद्वारा चलाइने

en: MapReduce
ne: मानचित्रघटाउनु

en: Mapped Fixed IP Address
ne: म्याप गरिएको अचल IP ठेकाना

en: Mapper
ne: म्यापर

en: Max Retries
ne: म्याक्स रिटायरिस

en: Max Retries (1~10)
ne: मेक्स रिटायर्ड हुन्छ (1~10)

en: Max. Size (MB)
ne: अधिकतम् आकार(MB)

en: Maximum Transmission Unit size for the connection
ne: सम्पर्कका लागि अधिकतम् ट्रान्सफर्मेसन एकाइको आकार

en: Maximum number of connections allowed for the VIP or '-1' if the limit is not set
ne:  VIP का लागि अनुबन्ध अधिकतम् सम्पर्कहरूको सङ्ख्या वा '-1'यदि सिमा सेट गरिएको छैन भने

en: Member %s was successfully updated.
ne: सदस्य %s सफलतापूर्वक अपडेट गरिएको थियो।

en: Member Details
ne: सदस्य विवरणहरू

en: Member IP address must be specified
ne: सदस्य IP आवश्यक रूपमा तोकिएको हुनुपर्छ

en: Member Source
ne: सदस्य स्रोत

en: Member address
ne: सदस्य ठेकाना

en: Member(s)
ne: सदस्य(हरू)

en: Members
ne: सदस्यहरु

en: Message
ne: सन्देश

en: Metadata
ne: मेटाडाटा

en: Metadata Items
ne: मोटाडाटा अइटमहरू

en: Metadata successfully updated.
ne: मेटाडाटा सफलतापूर्वक अपडेट गरियो

en: Meter
ne: मिटर

[ctx: Current status of an Instance]
en: Migrating
ne: माइग्रेट गर्दै

[ctx: Task status of an Instance]
en: Migrating
ne: माइग्रेट गर्दै

en: Migration Policy
ne: माइग्रेसन सर्त

en: Min. Size (MB)
ne: न्युनतम् आकार(MB)

en: Minimum Disk (GB)
ne: न्युनतम् डिस्क(GB)

en: Minimum RAM (MB)
ne: न्युनतम् RAM (MB)

en: Modified domain "%s".
ne: संशोधित डोमेन "%s"

en: Modified flavor "%s".
ne: बदलाइएको फ्लेभर"%s"

en: Modified flavor information, but unable to modify flavor access.
ne: बदलाइएको फ्लेभर जानकारी, तर फ्लेभर एसेस बदलाउन असमर्थ।

en: Modified instance "%s".
ne: बदलाइएको इन्सटेन्स "%s".

en: Modified project "%s".
ne: बदलाइएको प्रोजेक्ट "%s".

en: Modified project information and members, but unable to modify project quotas.
ne: बदलाइएको प्रोजेक्ट जानकारी अनि सदस्यहरू, तल प्रोजेक्ट आरक्षणहरू बदलाउन असमर्थ

en: Modify Access
ne: प्रवेश बदलाउनुहोस्

en: Modify Consumer
ne: ग्राहक बदलाउनुहोस्

en: Modify Groups
ne: समूह परिमार्जन गर्नुहोस्

en: Modify Quotas
ne: कोटा परिमार्जन गर्नुहोस्

en: Modify Usage Report Parameters
ne: उपयोग रिपोर्ट प्यारामिटर बदलाउनुहोस्

en: Monitor
ne: मनिटर

en: Monitor Details
ne: मनिटर विवरणहरू

en: Monitor Type
ne: मनिर प्रकार

en: Monitors
ne: मनिटरहरू

en: Month to date
ne: महिनाबाट तारिक

en: Multicast IP Range
ne: मल्टिकास्ट IP रेन्ज

en: Multicast IPv4 range(e.g. 224.0.1.0-224.0.1.100)
ne: मल्टिकास्ट IPv4 रेन्ज(e.g. 224.0.1.0-224.0.1.100)

en: Must specify start of period
ne: कालको शुरूवात आवश्यक रूपमा निश्चित गर्नुपर्छ

en: N/A
ne: उपल्बध छैन

en: Name
ne: नाम

en: Name may only contain letters, numbers, underscores, periods and hyphens.
ne: नाममा अक्षर, सङ्ख्या, अन्डरस्कोर, पिरियडहरू अनि हाइफनहरू मात्र हुन्छन्

en: Name must start with a letter and may only contain letters, numbers, underscores, periods and hyphens.
ne: नाम आवश्यक रूपमा अक्षरबाट थालिनुपर्छ अनि यसमा अक्षर, सङ्ख्या, अन्डरस्कोर, पिरियडहूर अनि हाइफनहरू मात्र हुनुपर्छ।

en: Name of the stack to create.
ne: बनाउनुपर्ने स्टेकको नाम।

en: Name: %(name)s ID: %(uuid)s
ne: नाम: %(name)s ID: %(uuid)s

en: Native VXLAN
ne: स्थानीय VXLAN

en: Network
ne: नेटवर्क

en: Network "%s" was successfully created.
ne: नेटवर्क  "%s" तफलतापूर्वक बनाइएको थियो।

en: Network %s was successfully created.
ne: नेटवर्क %s सफलतापूर्वक बनाइयो।

en: Network %s was successfully updated.
ne: नेटवर्क %s  सफलतापूर्वक अपडेट गरियो.

en: Network Address
ne: नेटवर्क ठेकाना

en: Network Address and IP version are inconsistent.
ne: नेटवर्क ठेकाना अनि IP संस्करणहरू अमिल्दा छन्

en: Network Agents
ne: नेटवर्क एजेन्टहरू

en: Network ID
ne: नेटवर्क ID

en: Network Name
ne: नेटवर्क नाम

en: Network Profile
ne: नोटवर्क प्रोफाइल

en: Network Profile %s was successfully created.
ne: नेटवर्क प्रोफाइल %s सफलतापूर्वक बनाइएको थियो।

en: Network Profile %s was successfully updated.
ne: नेटवर्क प्रोफाइल %s सफलतापूर्वक बनाइएको थियो।

en: Network Profiles could not be retrieved.
ne: नेटवर्क प्रोफाइल प्राप्त गर्न सकिएन।

en: Network Topology
ne:  नेटवर्क टोपोलोजी

en: Network address in CIDR format (e.g. 192.168.0.0/24)
ne: CIDR ढाँचामा नेटवर्क ठेकाना (e.g. 192.168.0.0/24)

en: Network address in CIDR format (e.g. 192.168.0.0/24, 2001:DB8::/48)
ne:  CIDR ढाँचामा नेटवर्क ठेकाना (e.g. 192.168.0.0/24, 2001:DB8::/48)

en: Network list can not be retrieved.
ne: नेटवर्क सूची प्राप्त गर्न सकिएन

en: Networking
ne: नेटवर्किङ

[ctx: Task status of an Instance]
en: Networking
ne: नेटवर्किङ

en: Networks
ne: नेटवर्कहरू

en: Neutron
ne: निउट्रन

en: Neutron Management Network
ne: निउट्रन व्यवस्तापन नेटवर्क

en: Never
ne: कहिले पनि होइन

en: New DHCP Agent
ne: नयाँ  DHCP एजेन्ट

en: New Flavor
ne: नयाँ फ्लेभर

en: New Host
ne: नयाँ होस्ट

en: New Size (GB)
ne: नयाँ आकार(GB)

en: New password
ne: नयाँ पासवर्ड

en: New size for volume must be greater than current size.
ne: भोल्युमका लागि नयाँ आकार वर्तमान आकारभन्दा ठुलो हुनुपर्छ

en: New size must be greater than current size.
ne: नयाँ आकार वर्तमान आकारभन्दा आवश्यक रूपमा ठुलो हुनुपर्छ।

en: Next
ne: अर्को

en: Next Hops
ne: अघिल्लो होप्स

en: No
ne: होइन

en: No Host selected.
ne: कुनै पनि होस्ट चयन गरिएको छैन

en: No Hosts found.
ne: कुनै पनि होस्ट प्राप्त भएन

en: No Images Available
ne: कुनै पनि चित्रहरू उपलब्ध छैनन्

en: No Session Persistence
ne: कुनै पनि सत्र पर्सिसटेन्ट छैन

en: No Templates Available
ne: कुनै पनि टेम्प्लेटहरू उपलब्ध छैनन्

en: No availability zone specified
ne: कुनै पनि उपलब्धता जोन निश्चित गरिएको छैन

en: No availability zones found
ne: कुनै पनि उपलब्धता जोन प्राप्त भएन

en: No available console found.
ne: कुनै पनि उपलब्ध कन्सोल पाइएन

en: No available projects
ne: कुनै पनि उपलब्ध प्रोजेक्टहरू छैनन्

en: No backups available
ne: कुनै पनि  ब्याकअप उपलब्ध छैनन्

en: No flavors available
ne: कुनै पनि फ्लेभर उपलब्ध छैन

en: No floating IP addresses allocated
ne: एलोकेट गरिएको फ्लोटिङ IP ठेकानाहरू

en: No floating IP pools available
ne: कुनै पनि IP पूलहरू उपलब्ध छैनन्

en: No floating IPs to disassociate.
ne: असम्बन्धित गर्नका लागि कुनै पनि फ्लोटङ IP हरू छैनन्।

en: No groups found.
ne: कुनै समूहहरू फेला परेन

en: No groups.
ne: कुनै समूहहरू भेटिएन

en: No host selected.
ne: कुनै पनि होस्ट चयन गरिएको छैन

en: No hosts found.
ne: कुनै पनि होस्ट प्राप्त भएन

en: No images available
ne: कुनै पनि चित्र उपलब्ध छैनन्

en: No images available.
ne: कुनै पनि चित्र उपलब्ध छैनन्।

en: No instances available
ne: कुनै पनि इन्सटेन्स उपलब्ध छैन

en: No key pairs available
ne: कुनै पनि चाबीजोडा उपलब्ध छैन

en: No keypair
ne: कुनै पनि चाबीजोडा छैनन्

en: No networks available
ne: कुनै पनि नेटवर्कहरू उपलब्ध छैनन्

en: No options specified
ne: कुनै पनि विकल्पहरू तोकिएको छैन

en: No other agents available.
ne: कुनै पनि अन्य एडेन्टहरू उपलब्ध छैनन्

en: No other hosts available.
ne: अन्य कुनै पनि होस्ट उपलब्ध छैन

en: No ports available
ne: कुनै पनि पोर्ट उपलब्ध छैन

en: No projects found.
ne: कुनै पनि प्रोजेक्ट प्राप्त भएन

en: No projects selected. All projects can use the flavor.
ne: कुनै पनि प्रोजेक्ट चयन गरिएको छैन। सबै प्रोजेक्टहरूको फ्लेभर प्रयोग गर् सक्छन्।

en: No provider is available
ne: कुनै पनि प्रोभाइडर उपलब्ध छैनन्

en: No security groups available
ne: कुनै पनि सुरक्षा दल उपलब्ध छैन

en: No security groups enabled.
ne: कुनै पनि सुरक्षा दलहरू सक्रीय गरिएका छैनन्

en: No security groups found.
ne: कुनै पनि सुरक्षा दलहरू प्राप्त भएनन्।

en: No servers available. To add a member, you need at least one running instance.
ne: कुनै पनि सर्भर उपलब्ध छैन। सदस्य़ थप्नका लागि , तपाईँलाई कमसेकम एउटा इन्सटेन्स चालु भएको हुनुपर्छ।

en: No session persistence
ne: कुनै पनि सत्र निर्बन्ध छैन।

en: No snapshots available
ne: कुनै पनि स्नेपसट उपलब्ध छैन

en: No source, empty volume
ne: कुनै पनि स्रोत छैन, भोल्युम खाली छ

en: No subnets available
ne: कुनै पनि सबनेट उपलब्ध छैन

en: No users found.
ne: कुनै पनि उपभोक्ता पाइएन

en: No users.
ne: कुनै पनि उपभोक्ताहरू छैनन

en: No volume snapshots available
ne: कुनै पनि भोल्युम स्नेपसूट उपलब्ध छैन

en: No volume type
ne: कुनै पनि भोल्युम प्रकार छैन

en: No volumes available
ne: कुनै पनि भोल्युम उपलब्ध छैन

en: Node Group Template Details
ne: नोडदल टेम्प्लेट विवरणहरू

en: Node Group Template copy %s created
ne: नोड दल टेम्प्लेट कपी %s बनाइएयो

en: Node Group Templates
ne: नोड दल टेम्प्लेटहरू

en: Node Groups
ne: नोड दल

en: Node Processes
ne: नोड प्रक्रियाहरू

en: Node group cluster
ne: नोड दल क्लस्टर

en: Non-Members
ne: गैर-सदस्यहरू

en: None
ne: केहि पनि होइन

[ctx: Task status of an Instance]
en: None
ne: केहि पनि होइन

en: Normal
ne: साधारण

en: Not Assigned
ne: निरूपण नगरिएको

en: Not Found
ne: प्राप्त भएन

en: Not available
ne: उपल्बध छैन

en: Nova
ne: नोभा

en: Number of API requests against swift
ne: स्विफ्टको बदलामा API  अनुरोधहरूको सङ्ख्या

en: Number of VCPUs
ne: VCPUs को संख्या

en: Number of containers
ne: कंटेनरहरुको सङ्ख्या

en: Number of incoming bytes
ne: बाइट हरुको आगमन संख्या

en: Number of incoming bytes on the network for a VM interface
ne: VM इन्टरफेसका लागि इनकमिङ बाइटहरूको सङ्ख्या

en: Number of incoming packets for a VM interface
ne: VM इन्टरफेसका लागि इनकमिङ प्याकेटहरूको सङ्ख्या

en: Number of instances to launch.
ne: आरम्भ गर्नुपर्ने इन्सटेन्सहरूको सङ्ख्या

en: Number of objects
ne: वस्तुहरूको सङ्ख्याी

en: Number of outgoing bytes
ne: बाइट हरुको बहिर्गमन संख्या

en: Number of outgoing bytes on the network for a VM interface
ne: VM इन्टरफेसका लागि आउटगोइङ बाइटहरूको सङ्ख्या

en: Number of outgoing packets for a VM interface
ne: VM इन्टरफेसका लागि आउटगोइङ प्याकेटहरूको सङ्ख्या

en: Number of permissible failures before changing the status of member to inactive
ne: सदस्यहरूको स्टाटस निस्क्रियमा बदलाउनभन्जा पहिला असफल भएका अनुमतिहरूको सङ्ख्या

en: Number of read requests
ne: पढ्ने अनुरोधहरुको संख्या

en: Number of write requests
ne: लेख्ने अनुरोधहरुको संख्या

en: OR Copy/Paste your Private Key
ne: तपाईँको निजी चाबी कपी/पेस्ट गर्नुहोस्

en: Object Details
ne: अब्जेक्ट विवरण

en: Object Name
ne: अब्जेट नाम

en: Object Store
ne: अब्जेक्ट स्टोर

en: Object was successfully updated.
ne: अब्जेक्ट सफलतापूर्वक अपडेट गरिएको थियो।

en: Object was successfully uploaded.
ne: अब्जेक्ट सफलतापूर्वक अपलोड गरिएको थियो।

en: Objects
ne: अब्जेक्टहरू

en: Old Flavor
ne: पुरानो फ्लेभर

en: On Demand
ne: माग अनुसार

en: Open Port
ne: पोर्ट खोल्नुहोस्

en: OpenStack Flavor
ne: ओपनस्टेक फ्लेभर

en: Optional Backup Description
ne: वैकल्पिक व्याकअप विवरण

en: Optional Parameters
ne: वैकल्पिक प्यारामिटरहरू

en: Optional parent backup
ne: बैकल्पिक प्यारेन्ट व्याकअप

en: Optional: Next Hop Addresses (comma delimited)
ne: वैकल्पिकः अर्को होप ठेकानाहरू( कमा डेलिमिटेड)

en: Orchestration
ne: अर्केस्ट्रेसन

en: Other
ne: अन्य

en: Other Protocol
ne: अन्य प्रोटोकल

en: Output
ne: आउटपुट

en: Overlay
ne: ओभरली

en: Overview
ne: ओभरभ्यु

en: Page Not Found
ne: पृष्ट प्राप्त भएन

en: Parent Backup
ne: प्यारेन्ट व्याकअप

en: Password
ne: पासवर्ड

[ctx: Current status of an Instance]
en: Password
ne: पासवर्ड

en: Password changed. Please log in again to continue.
ne: पासवर्ड परिवर्तन गरिएको छ। निरन्तर राख्नका लागि पुनः लगइन गर्नुहोस्

en: Password for user "%s"
ne: उपभोक्ता "%s"को लागि पासवर्ड

en: Passwords do not match.
ne: पासवोड मिलेन ।

[ctx: Current status of an Instance]
en: Paused
ne: रोकिएको

[ctx: Power state of an Instance]
en: Paused
ne: रोकिएको

en: Peer gateway public IPv4/IPv6 Address or FQDN
ne: पियर गेटवे पब्लिकIPv4/IPv6 ठेकाना वा FQDN

en: Peer gateway public IPv4/IPv6 address or FQDN for the VPN Connection
ne: VPN कनेक्सनका लागि पियर गेटवे पब्लिकIPv4/IPv6 ठेकाना वा FQDN

en: Peer router identity for authentication (Peer ID)
ne: प्रमाणीकरण (Peer ID)का लागि रूटर आइडेनिटिटी पियर गर्नुहोस्

en: Peer router identity for authentication. Can be IPv4/IPv6 address, e-mail, key ID, or FQDN
ne: प्रमाणीकरणका लागि रूटर आइडेनिटिटी पियर गर्नुहोस्। IPv4/IPv6 ठेकाना, इ-मेस, चाबीID, or FQDN हुनसक्छन्

en: Perfect Forward Secrecy
ne: पर्फेक्ट फर्वार्ड सेक्रेसी

en: Period
ne: काल

en: Permit
ne: पर्मिट

en: Persist cluster after job exit
ne: कार्य निक्नेपछि क्लस्टर देखा पर्छ

en: Physical Network
ne: भौतिक नेटवर्क

en: Physical Network Name
ne: भौतिक नेटवर्क नाम

en: Pig
ne: पिग

en: Please choose a HTTP method
ne: कृपया एउटा HTTP विधि चयन गर्नुहोस्

en: Please enter a single value (e.g. 200), a list of values (e.g. 200, 202), or range of values (e.g. 200-204)
ne: कृपया एउटा एकल मूल्य(उदा. 200), मूल्यहरूको सूची (उदा. 200, 202), वा मूल्यहरूको क्रम (उदा. 200-204) दर्ता गर्नुहोस्

en: Please specify a %s using only one source method.
ne: एउटा मात्र स्रोत बिधि प्रयोग गरेर कृपया एउटा %s तोक्नुहोस्

en: Please specify an URL
ne: कृपया एउटा URL तोक्नुहोस्

en: Please try again later [Error: %s].
ne: कृपया पुनः प्रयास गर्नुहोस् [Error: %s].

en: Plugin
ne: प्लगइन

en: Plugin Name
ne: प्लगइन नाम

en: Plugin name
ne: प्लगइन नाम

en: Plugins
ne: प्लगिनहरू

en: Policies
ne: शर्तहरू

en: Policy
ne: सर्त

en: Policy %s was successfully updated.
ne: सर्त %s सफलतापूर्वक अपडेट गरिएको थियो।

en: Policy Profile
ne: सर्त प्रोफाइल

en: Policy Profiles
ne: सर्त प्रोफाइलहरू

en: Pool
ne: पूल

en: Pool %s was successfully updated.
ne: पूल%s सफलतापूर्वक अपडेट गरियो।

en: Pool Details
ne: पूल विवरणहरू

en: Pools
ne: पूलहरू

en: Port
ne: पोर्ट

en: Port %s was successfully created.
ne: पोर्ट %s सफलतापूर्वक बनाइएको थियो

en: Port %s was successfully updated.
ne: पोर्ट %s सफलतापूर्वक अपडेट गरिएको थियो।

en: Port Details
ne: पोर्ट विवरण

en: Port Range
ne: पोर्ट रेन्ज

en: Port list can not be retrieved.
ne: पोर्ट सूची प्राप्त गर्न सकिन्न।

en: Port to be associated
ne: संलग्न गर्नुपर्ने पोर्ट

en: Ports
ne: पोर्टहरू

en: Post-Creation
ne: निर्माण-पश्चात

en: Power State
ne: शक्ति स्टेट

en: Power consumption
ne: शक्ति खपत

en: Pre-Shared Key (PSK) string
ne: प्री-सेयर चाबी (PSK) स्ट्रिङ

en: Primary Project
ne: बुनियादी प्रोजेक्ट

en: Private
ne: निजी

en: Private Key File
ne: निजी चाबी  फाइल

en: Processes
ne: प्रक्रियाहरू

en: Processes to be launched in node group
ne: नोड दलमा अरम्भ गर्नुपर्ने प्रक्रियाहरू

en: Project
ne: परियोजना

en: Project & User
ne: प्रोजेक्ट अनि उपभोक्ता

en: Project Groups
ne: प्रोजेक्ट दलहरू

en: Project ID
ne: परियोजना आईडी

en: Project Information
ne: प्रोजेक्ट जानकारी

en: Project Members
ne: प्रोजेक्ट सदस्यहरू

en: Project Name
ne: प्रोजेक्ट नाम

en: Project Usage
ne: प्रोजेक्ट उपयोग

en: Projects
ne: परियोजनाहरु

en: Projects could not be retrieved.
ne: प्रोजेक्ट प्राप्त गर्न सकिएन

en: Projects:
ne: प्रोडेक्टहरबः

en: Protected
ne: संरक्षित

en: Protocol
ne: सन्धिपत्र

en: Protocol Port
ne: सन्धिपत्र पोर्ट

en: Protocol for the firewall rule
ne: फाइरवेल नियमका लागि सन्धिपत्र

en: Provider
ne: प्रदाता

en: Provider Network Type
ne: प्रदाता नेटवर्क प्रकार

en: Provider for Load Balancer is not supported
ne: लोड बेलेन्सरको प्रोभाइडर सपोर्टे गर्ने किसिमको छैन

en: Pseudo-folder Name
ne: सुडो-फोल्डर नाम

en: Pseudo-folder was successfully created.
ne: सुडो-फोल्डर सफलतापूर्वक बनाइएको थियो।

en: Public
ne: जनसाधारण

en: Public Key
ne: जनता चाबी

en: QCOW2 - QEMU Emulator
ne: Qcow2 - QEMU यन्त्र

en: QoS Spec Consumer
ne: QoS स्पेक उपभोक्ता

en: QoS Spec consumer value must be different than the current consumer value.
ne: QoS स्पेक उपभोक्ता मूल्य वर्तमान उपभोक्ता मूल्यभन्दा नितान्त भिन्न हुनुपर्छ।

en: QoS Spec to be associated
ne: सम्बन्धित राख्‍नुपर्ने QoS स्पेक

en: QoS Specs
ne:  QoS स्पेक

en: Quota
ne: आरक्षण

en: Quota Name
ne: आरक्षण नाम

en: Quota exceeded for resource router.
ne: रिसोर्स रूटरका लागि कोटा बोसी भएको छ।

en: Quota value(s) cannot be less than the current usage value(s): %s.
ne: आरक्षण मूल्य(हरू) वर्तमान उपयोग मूल्य(हरू):%s  भन्दा कम्ती हुनुहुन्न

en: Quotas
ne: कोटा

en: RAM
ne: राम

en: RAM (total)
ne: RAM (मोठ)

en: RAM (used)
ne: RAM (प्रयोग गरिएको)

en: RAM(Available: %(avail)s, Requested: %(req)s)
ne: RAM(उपलब्ध: %(avail)s,अनुरोध गरिएको: %(req)s)

en: Ramdisk ID
ne: रेमडिस्क ID

en: Raw
ne: काँचो

[ctx: Image format for display in table]
en: Raw
ne: काँचो

en: Reason
ne: कारण

en: Rebuild Instance
ne: इन्सटेन्सहरू पुनः निर्माण गर्नुहोस्

en: Rebuild Password
ne: पासवर्ड पुनःनिर्माण गर्नुहोस्

en: Rebuilding instance %s.
ne: इन्सटेन्स  %s पुनःनिर्माण गर्दै

en: Reducer
ne: रिड्युसर

en: Regions:
ne: क्षोत्रहरू

en: Register Image
ne: चित्र पञ्जीकरण गर्नुहोस्

en: Relative part of requests this pool member serves compared to others
ne: यो पूल सदस्या सेवाका अनुरोधका सम्बन्धित अंश अन्यका तुलनामा

en: Relative part of requests this pool member serves compared to others. 
    The same weight will be applied to all the selected members and can be modified later. Weight must be in the range 1 to 256.
ne: अन्यका तुलनामा यो पूल सदस्याहरूको लागि अनुरोधहरूको सम्बन्धित अंश
    सबै चयन गरिएका सदस्यहरूमा एकै किसिमको ओजन प्रयोग गरिन्छ अनि पछि बदलाउन सकिन्छ। ओजन आवश्यक रूपमा 1 देखि 256 सम्मको स्तरमा हुनुपर्छ।

en: Relaunch On Existing Cluster
ne: वर्तमान क्लस्टरमा पुनआरम्भ गर्नुहोस्

en: Relaunch On New Cluster
ne: नयाँ क्लस्टरमा पुनआरम्भ गर्नुहोस्

en: Remote
ne: रिमोट

en: Remote peer subnet(s)
ne: रुमोट पियर सबनेट(हरू)

en: Remote peer subnet(s) address(es) with mask(s) in CIDR format separated with commas if needed (e.g. 20.1.0.0/24, 21.1.0.0/24)
ne: मास्क(हरू) सहित CIDR ढाँचामा रिमोट पियर सबनेट(हरू) आवश्यकता परे अल्पबिरामहरूको छुटयाइएको (उदा.20.1.0.0/24, 21.1.0.0/24)

en: Remove Rule
ne: नियम हटाउनुहोस्

en: Remove Rule from Policy
ne: शर्तबाट नियम हटाउनुहोस्

en: Request ID
ne: ID अनुरोध गर्नुहोस्

en: Required for APP_COOKIE persistence; Ignored otherwise.
ne: APP_COOKIE निर्बन्धका लागि आवश्यक; अन्यता नजरअन्दाज गर्नुहोस्।

en: Resize
ne: रिसाइज गर्नुहोस्

[ctx: Action log of an instance]
en: Resize
ne: रिसाइज गर्नुहोस्

[ctx: Current status of a Database Instance]
en: Resize
ne: रिसाइज गर्नुहोस्

en: Resize Database Volume
ne: डाटावेस भोल्युम रिसाइज गर्नुहोस्

en: Resize Instance
ne: इन्सटेन्सको रिसाइज गर्नुहोस्

en: Resize Volume
ne: भोल्युम रिसाइज गर्नुहोस्

en: Resizing volume "%s"
ne: भोल्युम "%s"को रिसाइज गर्दै

en: Resource
ne: सामग्री

en: Resource Usage
ne: संसाधन उपयोग

en: Resources
ne: रिसोर्सहरू

en: Resources Usage Overview
ne: सामग्री प्रयोग ओभरभ्यु

en: Restore Backup
ne: व्याकअप पुनःस्टोर गर्नुहोस्

en: Restore Backup to Volume
ne: भोल्युममा बेकअप रिस्टोर गर्नुहोस्

en: Restore Volume Backup
ne: भोल्युम बेकअप रिस्टोर गर्नुहोस्

en: Restore a Volume Backup
ne: एउटा भोल्युममा बेकअप रिस्टोर गर्नुहोस्

en: Retrieve Instance Password
ne: इन्सटेन्स प्सवर्ड प्राप्त गर्नुहोस्

en: Retrieve Password
ne: पासवर्ड पुनःप्राप्त गर्नुहोस्

en: Revert Resize/Migrate
ne: रिलाइज/ माइग्रेट रिभर्ट गर्नुहोस्

[ctx: Current status of an Instance]
en: Revert Resize/Migrate
ne: रिलाइज/ माइग्रेट रिभर्ट गर्नुहोस्

en: Role
ne: भुमिका

en: Role ID
ne: भुमिका ID

en: Role Name
ne: भुमिका नाम

en: Role created successfully.
ne: भुमिका सफलतापूर्वक बनाइयो।

en: Role updated successfully.
ne: भुमिका सफलतापूर्वक अपडेट गरियो।

en: Roles
ne: भुमिकाहरू

en: Rollback On Failure
ne: असफलतामा फर्किनुहोस्

en: Root Disk
ne: रूट डिस्क

en: Root Disk (GB)
ne: रूट डिस्क(GB)

en: Router
ne: रूटर

en: Router %s was successfully created.
ne: रूटर %s सफलतापूर्वक बनाइएको थियो।

en: Router %s was successfully updated.
ne: रूटर"%s"  सफलतापूर्वक अपडेट गरिएको थियो।

en: Router Details
ne: राउटर विवरणहरु

en: Router ID
ne: रूटरID

en: Router Name
ne: रूटर नाम

en: Router Rules
ne: राउटर नियम हरु

en: Router Rules Grid
ne: रूटर नियम ग्रीड

en: Router Type
ne: रूटर प्रकार

en: Router rule added
ne: रूटर नियम थपिएको छ

en: Routers
ne: राउटर हरु

en: Rule
ne: नियम

en: Rule %(rule)s was successfully inserted to policy %(policy)s.
ne: सर्त%(policy)sमा नियम%(rule)s सफलतापूर्वक हालिएको थियो

en: Rule %(rule)s was successfully removed from policy %(policy)s.
ne: सर्त%(policy)s बाट नियम %(rule)s सफलतापूर्वक हटाइएको थियो

en: Rule %s was successfully updated.
ne: नियम  %s सफलतापूर्वक अपडेट गरिएको थियो।

en: Rules
ne: नियमहरू

en: Save
ne: सुरक्षित गर्नु

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सुरक्षित गर्नुहोस

en: Saved extra spec "%s".
ne: सेभ गरिएको अतिरिक्त स्पेक "%s"

en: Saved spec "%s".
ne: सेभ गरिएको स्पेक "%s".

en: Scale
ne: स्केल

en: Scale Cluster
ne: बगाल नाप्नुहोस्

en: Scale cluster operation failed
ne: स्केल क्लस्टर अभियान असफल भयो

en: Scaled cluster successfully started.
ne: नापिएको क्लस्टर सफलतापूर्वक सुरू भयो।

en: Scheduled backup "%(name)s".
ne: मियाद तोकिएका  ब्याकअप "%(name)s".

en: Scheduled deletion of %(data_type)s
ne: %(data_type)sको अनुसूचित मेटाइ

en: Scheduled resize of instance "%s".
ne: इन्सटेन्स "%s" को अनुसूचित  रिसाइज

en: Script Data
ne: स्क्रिप्ट डाटा

en: Script File
ne: स्क्रिप्ट फाइल

en: Script name
ne: स्क्रिप्ट नामन

en: Script text
ne: टेक्सट

en: Security Group
ne: सुरक्षा दल

en: Security Group Rules
ne: सुरक्षा झुण्ड नियमहरू

en: Security Groups
ne: सुरक्षा समुहहरु

en: Segment Range
ne: सेगमेन्ट रेन्ज

en: Segment Type
ne: सेगमेन्ट प्रकार

en: Segmentation ID
ne: सेगमेन्टेसन ID

en: Select IKE Policy
ne:  IKE शर्त चयन गर्नुहोस्

en: Select IPSec Policy
ne:  IPSec सर्त चयन गर्नुहोस्

en: Select Image
ne: चित्र चयन गर्नुहोस्

en: Select Instance Snapshot
ne: इन्सटेन्स स्नेपसट चयन गर्नुहोस्

en: Select Script Source
ne: स्क्रिप्ट स्रोत चयन गर्नुहोस्

en: Select Subnet
ne: सबनेट चयन गर्नुहोस्

en: Select Template
ne: टेम्प्लेट चयन गर्नुहोस्

en: Select VPN Service
ne: VPN सेवा चयन गर्नुहोस्

en: Select Volume
ne: भोल्युम चयन गर्नुहोस्

en: Select Volume Snapshot
ne: भोल्युम स्नेपसूट चयन गर्नुहोस्

en: Select a Method
ne: एउटा सदस्य चयन गर्नुहोस्

en: Select a Monitor
ne: एउटा मनिटर चयन गर्नुहोस्

en: Select a New Flavor
ne: एउटा नयाँ फ्लेभर चयन गर्नुहोस्

en: Select a Policy
ne: एउटा शर्त चयन गर्नुहोस्

en: Select a Pool
ne: एउटा पूल चयन गर्नुहोस्

en: Select a Protocol
ne: एउटा प्रोटोकल चयन गर्नुहोस्

en: Select a Router
ne: एउटा रूटर चयन गर्नुहोस्

en: Select a Subnet
ne: एउटा सबनेट चयन गर्नुहोस्

en: Select a backup to restore
ne: रिस्टोर गर्नका लागि एउटा व्यरकअप चयन गर्नुहोस्

en: Select a health monitor of %s
ne:  %s को स्वस्थ मनिटर चयन गर्नुहोस्

en: Select a key pair
ne: एउटा चाबी जोडा चयन गर्नुहोस्

en: Select a monitor template for %s
ne:  %s का लागि एउटा मनिटर चयन गर्नुहोस्

en: Select a new agent
ne: एउटा नयाँ एजेन्ट चयन गर्नुहोस्

en: Select a new host
ne: एउटा नयाँ होस्ट चयन गर्नुहोस्

en: Select a new template to re-launch a stack.
ne: एउटा स्टेक पुनःआरम्भ गर्नका लागि एउटा नयाँ टेम्प्लेट चन गर्नुहोस्।

en: Select a port
ne: एउटा पोर्ट चयन गर्नुहोस्

en: Select a profile
ne: एउटा प्रोफाइल चन गर्नुहोस्

en: Select a project
ne: एउटा प्रोजेक्ट तयन गर्नुहोस्

en: Select a target host
ne: तोकिएको होस्ट चयन गर्नुहोस्

en: Select a template to launch a stack.
ne: एउटा स्टेक आरम्भ गर्नका लागि एउटा टेम्पलेट चयन गर्नुहोस्।

en: Select an IP address
ne: IP ठेकाना चयन गर्नुहोस्

en: Select an instance
ne: एउटा इन्सटेन्स चयन गर्नुहोस्

en: Select an instance to attach to.
ne: एटेच गर्नका लागि एउटा इन्सटेन्स ।

en: Select backup
ne: व्याकअप चयन गर्नुहोस्

en: Select datastore type and version
ne: डाटास्टोर प्रकार अनि संस्करण चयन गर्नुहोस्

en: Select format
ne: ढाँचा चयन गर्नुहोस

en: Select from active instances
ne: सक्रीय इन्सटेन्सबाट चयन गर्नुहोस्

en: Select members for this pool
ne: यो पूलका लागि सदस्यहरू चयन गर्नुहोस्

en: Select network
ne: नेटवर्क चयन गर्नुहोस्

en: Select networks for your instance.
ne: तपाईको इन्सटेन्सका लागि नेटवर्क चयन गर्नुहोस्।

en: Select parent backup
ne: प्यारेन्ट ब्याकअप चयन गर्नुहोस्

en: Select plugin and hadoop version
ne: प्लगइन अनि हेडूप संस्करण चयन गर्नुहोस्

en: Select plugin and hadoop version for cluster
ne: क्लस्टरका लागि प्लगइन अनि हेडूप संस्करण चयन गर्नुहोस्

en: Select plugin and hadoop version for cluster template
ne: क्लस्टर टेम्प्लेटका लागि प्लगइन अनि हेडूप संस्करण चयन गर्नुहोस्

en: Select rules for your policy.
ne: तपाईँको शर्तको लागि नियमहरू चयन गर्नुहोस्।

en: Select source
ne: स्रोत चयन गर्नुहोस्

en: Select the projects where the flavors will be used. If no projects are selected, then the flavor will be available in all projects.
ne: फ्लेभर प्रयोग गरिने प्रोजोक्टहरूको चयन गर्नुहोस्। यदि कुनै पनि प्रयोजेक्ट चयन गरिएन भने, जब सबै प्रोजेक्टहरूमा फ्लेभर उपवब्ध हुनेछ।

en: Selected Hosts
ne: चयनित होस्टहरू

en: Selected Projects
ne: चयन गरिएका प्रोजेक्टहरू

en: Selected hosts
ne: चयनित होस्टहरू

en: Server error
ne: सर्वर त्रुटि

en: Service
ne: सेवा

en: Service Configurations
ne: सेवा रूपरेखाहरू

en: Service Endpoint
ne: सेवा समाप्तिकेन्द्र

en: Services
ne: सेवाहरू

en: Services Down
ne: सेवा बन्द

en: Services Up
ne: सेवा सुचारु

en: Session Persistence
ne: सत्र निर्बन्ध

en: Set Domain Context
ne: डोमेन प्रसङ्ग सेट गर्नुहोस्

en: Set Gateway
ne: गेटवे सेट गर्नुहोस्

en: Set as Active Project
ne: सक्रीय प्रोजेक्ट सेट गर्नुहोस्

en: Set maximum quotas for the project.
ne: प्रोजेक्टका लागि अधिकतम् आरक्षणहरू सेट गर्नुहोस्।

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Settings saved.
ne: सेटिङहरू सेभ गरियो

en: Shared
ne: शेयर गरिएको

en: Shared Storage
ne: शेयर गरिएको स्टोरेज

en: Shared with Me
ne: मसिट बाँडिएको

en: Sign Out
ne: साइन आउट

en: Size
ne: आकार

en: Size (GB)
ne: आकार (GB)

en: Size of image to launch.
ne: आरम्भ गर्नका लागि चित्रको आकार।

en: Size of the volume in GB.
ne: GB मा भोल्युमको आकार।

en: Size of volume
ne: भोल्युमको आकार

en: Slash is not an allowed character.
ne: स्ल्यास मञ्जुर गरिएको अक्षर होइन।

en: Slashes are allowed, and are treated as pseudo-folders by the Object Store.
ne: स्ल्यासहूर स्वीकार गरिन्छ, अनि अब्जेक्ट स्टोरद्वारा सुडो-फोल्डरको रूपमा लिइन्छ।

en: Snapshot
ne: स्नेपसट

[ctx: Type of an image]
en: Snapshot
ne: स्नेपसट

en: Snapshot "%(name)s" created for instance "%(inst)s"
ne: स्नेपसट"%(name)s"  इन्सटेन्स "%(inst)s"का लागि बनाइएको

en: Snapshot Name
ne: स्नेपसट नाम

en: Snapshot source must be specified
ne: स्नेपसुट स्रोत आवश्यक रूपमा तोकिएको हुनुपर्छ

en: Something went wrong!
ne: केही भुल भएको थियो!

en: Source CIDR
ne: स्रोत CIDR

en: Source IP
ne: स्रोत IP

en: Source IP Address/Subnet
ne: स्रोत IP ठेकाना/सबनेट

en: Source IP address or subnet
ne: स्रोत IP ठेकाना  वा सबनेट

en: Source Port
ne: स्रोत पोर्ट

en: Source Port/Port Range
ne: स्रोत पोर्ट/पोर्ट रेन्ज

en: Source password
ne: स्रोत पासवर्ड

en: Source port (integer in [1, 65535] or range in a:b)
ne: स्रोत पोर्ट( पूर्णाङ्क [1, 65535] मा वा a:b मा रेन्ज)

en: Source username
ne: स्रोत उपभोक्तानाम

en: Spark
ne: फिलिङ्गो

en: Spec
ne: स्पेक

en: Specifies how IPv6 addresses and additional information are configured. We can specify SLAAC/DHCPv6 stateful/DHCPv6 stateless provided by OpenStack, or specify no option. 'No options specified' means addresses are configured manually or configured by a non-OpenStack system.
ne: IPv6  ठेकानाहरू अनि थप जानकारीहरूको कसरी रूपरेखा तयार गर्नु भन्ने तोक्दछ। हामी ओपनस्टेकद्वारा प्रदान गरिएको SLAAC/DHCPv6 स्टेटफूल/DHCPv6 स्टेसलेस प्रयोग गर्न सक्छौं, वा कुनै पनि विकल्प निश्चित नगर्नुहोस्। 'कुनै पनि विकल्प निश्चित गरिएन' को अर्थ हो कि ठेकानाहरू मानवद्वारा नै कन्फिगर गरिन्छ वा एउटा नन-ओपनस्टेक सिस्टमद्वारा।

en: Specify "Network Address"
ne: "नेटवर्क ठेकाना" निश्चित गर्नुहोस्

en: Specify "Network Address" or clear "Create Subnet" checkbox.
ne: "नेटवर्क ठेकाना" वा  क्लियर "सबनेट बनाउनु"जाँचबक्स निश्चित गर्नुहोस्।

en: Specify IP address of gateway or check "Disable Gateway".
ne: गेटवेको IP ठेकाना निश्चित गर्नुहोस् वा  " गेटवे निस्क्रीय गर्नु " जाँच गर्नुहोस्

en: Specify VIP
ne: VIP निश्चित गर्नुहोस्

en: Specify a free IP address from the selected subnet
ne: चयनित सबनेटबाट एउटा मुक्त IP ठेकाना निश्चित गर्नुहोस्

en: Specify additional attributes for the subnet.
ne: सबनेटका लागि अतिरिक्त एट्रिव्युटहरू निश्चित गर्नुहोस्

en: Specify an IP address for the interface created (e.g. 192.168.0.254).
ne: बनाइएको इन्टरफेसको लागि IP ठेकाना निश्चित गर्नुहोस्(e.g. 192.168.0.254).

en: Specify member IP address
ne: सदस्य  IP ठेकाना निश्चित गर्नुहोस्

en: Specs
ne: विशेषताहरु

en: Stack Events
ne: स्टेक इभेन्टहरू

en: Stack ID
ne: स्टेक ID

en: Stack Name
ne: स्टेक नाम

en: Stack Resource
ne: स्टेक स्रोत

en: Stack Resource Type
ne: स्टेक रिसोर्स प्रकार

en: Stack Resources
ne: स्टेक रिसोर्सहरू

en: Stack creation started.
ne: स्टेक बनाउने शुरू गरिएको छ।

en: Stack creation timeout in minutes.
ne: मिनटमा स्टेक बनाउने समय सकियो।

en: Stack update started.
ne: स्टेक अपडेट शुरू गरिएको छ।

en: Stacks
ne: स्टेकहरू

[ctx: Action log of an instance]
en: Start
ne: शुरू गर्नुहोस्

en: Start Time
ne: समय शुरू गर्नुहोस्

en: Start address is larger than end address (value=%s)
ne: शुरू ठेकाना अन्त ठेकानाभन्दा ठुलो छ  (value=%s)

en: Start and end addresses must be specified (value=%s)
ne: शुरू अनि अन्तका ठेकानाहरू आवश्यक रूपमा निश्चित गरिनुपर्छ(value=%s)

en: Start must be earlier than end of period.
ne: समाप्ति काल भन्दा अघिनै शुरू हुनुपर्छ

en: Starting evacuation from %(current)s to %(target)s.
ne:  %(current)s बाट %(target)s तर्फ खाला गर्ने शुरू गरियो।

en: State
ne: राज्य

en: Stats
ne: स्टाटस्

en: Status
ne: स्टाटस

en: Status =
ne: स्टाटस =

en: Status Reason
ne: स्टाटस कारण

en: Storage location
ne: स्टोरेज स्थान

en: Storage type
ne: सञ्चय प्रकार

en: Streaming MapReduce
ne: स्ट्रिमिङ मानचित्रघटाउने

en: Sub Type
ne: सब प्रकार

en: Sub Type Value (Manual Input)
ne: सब प्रकार मूल्य(मानवद्वारा इनपुट गरिएको)

en: Subnet
ne: सब्नेट

en: Subnet "%s" was successfully created.
ne: सबनेट "%s" सफलतापूर्वक बनाइएको थियो।

en: Subnet "%s" was successfully updated.
ne: सबनेट "%s" सफलतापूर्वक अपडेट गरिएको थियो।

en: Subnet Details
ne: सबनेट विवरणहरू

en: Subnet Name
ne: सबनेट नाम

en: Subnet list can not be retrieved.
ne: सबनेट सूची प्राप्त गर्न सकिन्न

en: Subnets
ne: सब्नेटहरु

en: Subnets Associated
ne:  संगलग्‍न भएका सबनेटहरू

en: Successfully added rule: %s
ne: सफलतापूर्वक थपिएको नियम: %s

en: Successfully associated floating IP: %s
ne: फ्लोटिङ IP: %s सफलतापूर्वक सम्बन्धित गरियो

en: Successfully created QoS Spec: %s
ne: QoS स्पेक: %s सफलतापूर्वक बनाइयो

en: Successfully created encryption for volume type: %s
ne: भोल्युम प्रकार: %s का लागि सफलतापूर्वक इन्क्रिप्सन बनाइयो

en: Successfully created security group: %s
ne: सुरक्षा दल: %s सफलतापूर्वक बनाइयो

en: Successfully created volume type: %s
ne: भोल्युम प्रकार सफलतापूर्वक सिर्जना भयो: %s

en: Successfully disassociated Floating IP: %s
ne: फ्लोटिङ IP: %s सफलतापूर्वक असंलग्‍न गरियो

en: Successfully disassociated floating IP: %s
ne: फ्लोटिङ IP %s सफलतापूर्वक असम्बन्धित गरियो

en: Successfully imported public key: %s
ne: Public Key : %s सफलतापूर्वक आयात गरियो

en: Successfully modified QoS Spec consumer.
ne: QoS स्पेक उपभोक्ता सफलतापूर्वक बदलाइयो।

en: Successfully restored backup %(backup_name)s to volume with id: %(volume_id)s
ne: भोल्युममा id: %(volume_id)s सहित  %(backup_name)s बेकअप सफलतापूर्वक रिसोर्टर गरियो

en: Successfully sent the request to change the volume type to "%(vtype)s" for volume: "%(name)s"
ne: भोल्युमका : "%(name)s"लागि भोल्युम प्रकार "%(vtype)s" परिवर्तन गर्नका लागि सफलतापूर्वक अनुरोध पठाइयो।

en: Successfully sent the request to upload volume to image for volume: "%s"
ne: भोल्युम : "%s" का लागि चित्रमा भोल्युम अपलोड गर्नका लागि सफलतापूर्वक अनुरोध पठाइयो

en: Successfully updated QoS Spec association.
ne: QoS स्पेक सम्बन्ध सफलतापूर्वक अपडेट गरियो

en: Successfully updated aggregate: "%s."
ne: सफलतापूर्वक अपडेट गरिएको मोठ: "%s."

en: Successfully updated container access to private.
ne: निजीमा देखाउने कन्टेनर सफलतापूर्वक अपडेट गरियो।

en: Successfully updated container access to public.
ne: पब्लिकमा देखाउने कन्टेनर सफलतापूर्वक अपडेट गरियो।

en: Successfully updated image.
ne: सफलतापूर्वक अपडेट गरिएको चित्र।

en: Successfully updated security group: %s
ne: सुरक्षा दल: %s सफलतापूर्वक अपडेट गरियो

en: Successfully updated volume snapshot status: "%s".
ne: सफलतापूर्वक भोल्युम स्न्यापसट अवस्था अपडेट भयो: "%s"

en: Successfully updated volume status to "%s".
ne: सफलतापूर्वक भोल्युम वस्तुस्थिति "%s" अपडेट भयो

en: Supported Versions
ne: सपोर्ट गरिएका संस्करणहरू

[ctx: Current status of an Instance]
en: Suspended
ne: थाँती राखिएको

[ctx: Power state of an Instance]
en: Suspended
ne: थाँती राखिएको

en: Swap Disk
ne: सिस्ट साटासाट गर्नुहोस्

en: Swap Disk (MB)
ne: डिस्क साटासाट गर्नुहोस् (MB)

en: Swift
ne: ल्विफ्ट गर्नुहोस्

en: Swift_meters
ne: स्विफ्ट-मिटरहरू

en: System
ne: प्रणाली

en: System Information
ne: सिस्टम जानकारी

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Target Host
ne: तोकिएको होस्ट

en: Task
ne: कार्य

en: Template
ne: टेम्प्लेट

en: Template Data
ne: टेम्प्लेट डाटा

en: Template File
ne: टेम्प्लेट फाइल

en: Template Name
ne: टेम्प्लेट नाम

en: Template Source
ne: टेम्प्लेट स्रोत

en: Template URL
ne: टेम्प्लेट URL

en: The "from" port number is invalid.
ne: "from" पोर्ट सङ्ख्या अवैध छ

en: The "to" port number is invalid.
ne: "to" पोर्ट सङ्ख्या अवैध छ

en: The "to" port number must be greater than or equal to the "from" port number.
ne: "to" पोर्ट सङ्ख्या  "from" पोर्ट सङ्ख्याभन्दा बेसी वा बराबर हुन आवश्यक छ।

en: The 'operation' parameter for get_feature_permission '%(feature)s' is invalid. It should be one of %(allowed)s
ne: get_feature_permission '%(feature)s' को 'अभियान' अवैध छ । यो %(allowed)s हुनुपर्छ

en: The Aggregate was updated.
ne: मोठ अपडेट गरियो

en: The ICMP code is invalid.
ne: ICMP कोड अवैध छ।

en: The ICMP code not in range (-1, 255)
ne: ICMP प्रकार रेनजमा छैन(-1, 255)

en: The ICMP type is invalid.
ne: ICMP प्रकार अवैध छ।

en: The ICMP type not in range (-1, 255)
ne: ICMP प्रकार रेनजमा छैन(-1, 255)

en: The ID "%s" is already used by another flavor.
ne: ID  "%s" अर्को फ्लेभरले पहिलाबाट नै प्रयोग गरिसकेको छ।

en: The Key Pair name that was associated with the instance
ne: चाबी जोडानाम डो इन्सटेन्ससित सम्बन्धित थियो

en: The Volume size is too small for the '%(image_name)s' image and has to be greater than or equal to '%(smallest_size)d' GB.
ne: भोल्युम आकार '%(image_name)s'  चित्रका लागि अति नै सानो छ अनि '%(smallest_size)d' GB को बराबर अनि ठुलो छ।

en: The container cannot be deleted since it is not empty.
ne: भाँडो मेटाउन सकिएन कारण यो खाली छैन

en: The flavor '%(flavor)s' is too small for requested image.
    Minimum requirements: %(min_ram)s MB of RAM and %(min_disk)s GB of Root Disk.
ne: अनुरोध गरिएका चित्रभन्दा फ्लेभर '%(flavor)s' अति नै सानो छ 
    न्युनतम आवश्यकताहरूः रूट डिस्कको %(min_ram)s MB of RAM अनि %(min_disk)s GB

en: The instance is preparing the live migration to host "%s".
ne: इन्सटेन्सले होस्ट"%s" मा लाइभ माइग्रेसनोको तयारी गर्दैछ

en: The instance password encrypted with your public key.
ne: तपाईँको पब्लिक चाबीद्वारा इन्क्रिप्ट गरिएको इन्सटेन्स पासवर्ड

en: The minimum disk size required to boot the image. If unspecified, this value defaults to 0 (no minimum).
ne:  चित्र बुट गर्नका लागि न्युनतम् डिस्क आकार। यदि निश्चित गरिएको छैन भने, यो मूल्यको डिफल्ट ० हुन्छ( कुनै न्युनतम् होइन)

en: The minimum memory size required to boot the image. If unspecified, this value defaults to 0 (no minimum).
ne: चित्र बुट गर्नका लागि आवश्यक न्युनतम् मेमरी आकार। यदि निश्चित गरिएको छैन भने, यो मूल्यको डिफल्ट ० हुन्छ( कुनै न्युनतम् होइन)

en: The name "%s" is already used by another flavor.
ne: नाम "%s" अर्को फ्लेभरले पहिलाबाट नै प्रयोग गरिसकेको छ।

en: The name "%s" is already used by another host aggregate.
ne: नाम "%s"  पहिलेबाट नै अर्को होस्ट मोठमा प्रयोग गरिसकिएको छ।

en: The name of the physical network over which the virtual network is implemented.
ne: भौतिक नेटवर्कको नाम जसमाथि भर्चुअल नेटवर्क कार्यान्यण गरिन्छ

en: The page you were looking for doesn't exist
ne: तपाईँले खोजिरहनुभएको पृष्ठ छैन

en: The physical mechanism by which the virtual network is implemented.
ne: वस्तुगत मेकानिजम जसद्वारा भर्चुअल नेटवर्क कार्यान्वय गरिन्छ।

en: The pseudo folder cannot be deleted since it is not empty.
ne: सुडो फोल्डर मेटाउन सकिेन कारण यो खाली छैन

en: The raw contents of the environment file.
ne: वातावरण फाइलको काँचो कन्टेन्टहरू।

en: The raw contents of the template.
ne: टेम्पलेटको काँचो सामग्री

en: The requested feature '%(feature)s' is unknown. Please make sure to specify a feature defined in FEATURE_MAP.
ne: अनुरोध गरिएको  अभिलक्षण '%(feature)s' अन्‍जान हो। कृपया FEATURE_MAP. मा परिभाषित गरिएको अभिलक्षण चुन्नुहोस्।

en: The requested instance cannot be launched. The following requested resource(s) exceed quota(s): %s.
ne: अनुरोध गरिएको इन्सटेन्स आरम्भ गर्न सकिएन। निम्न अनुरोध गरिएका सामग्रीहरूले कोटा: %sको सिमा पार गरेको छ

en: The requested instance port is already associated with another floating IP.
ne: अनुरोध गरिएको इन्सटेन्स पोर्ट पहिलेबाट नै अर्को फ्लोटिङ IPमा संलग्न रहेको छ।

en: The specified port is invalid.
ne: तोकिएको पोर्ट अवैध छ।

en: The state to start in.
ne: सुरू गर्नपर्ने स्टेट

en: The state to start the network in.
ne: नेटवर्क आरम्भ गर्नुपर्ने राज्य।

en: The subnet in the Network Address is too small (/%s).
ne: नेटवर्कमा भएको सबनेट अति नै सानो छ (/%s)

en: The volume size cannot be less than the image minimum disk size (%sGB)
ne: चित्र न्युनतम डिस्क आकार (%sGB) भन्दा भोल्युम आकार सानो हुनुहुन्न

en: The volume size cannot be less than the image size (%s)
ne: चित्र  आकार (%s) भन्दा भोल्युम आकार सानो हुनुहुन्न

en: The volume size cannot be less than the snapshot size (%sGB)
ne: स्नेपसट आकार (%sGB) भन्दा भोल्युम आकार सानो हुनुहुन्न

en: The volume size cannot be less than the source volume size (%sGB)
ne: भोल्युम आकार स्रोत भोल्युम आकार (%sGB) भन्दा सानो हुनुहुन्न।

en: There are no meters defined yet.
ne: अझसम्म कुनै पनि मिटर परिभाषित गरिएको छैन

en: There is not enough capacity for this flavor in the selected availability zone. Try again later or select a different availability zone.
ne: चयनित उपलब्धता जोनमा यो फ्लेभरका लागि उपयुक्त स्थान छैन। पछि पुनः प्रयास गर्नुहोस् वा कुनै अर्को उपलब्धता जोन चयन गर्नुहोस्।

en: There was a problem parsing the %(prefix)s: %(error)s
ne: %(prefix)s: %(error)s पार्सिङ गर्ने क्रममा समस्या भएको थियो

en: This is required for operations to be performed throughout the lifecycle of the stack
ne: यो स्टेकको सम्पूर्ण जीवनक्रममा कार्यान्वयन गर्ने अभियानका लागि आवस्यक पर्दछ।

en: This name is already taken.
ne: यो नाम पहिले नै प्रयोग भैसकेको छ

en: This volume is currently attached to an instance. In some cases, creating a snapshot from an attached volume can result in a corrupted snapshot.
ne: भोल्युम वर्तमानमा एउटा इन्सटेन्समा एटेच गरिएको छ। केही सन्दर्भमा, एउटा एटेच गरिएको भोल्यमिमा स्नेपसट बनाउनाले स्नेपसूट परिणामस्वरूप बिग्रन सक्छ।

en: Time
ne: समय

en: Time Since Event
ne: घटनादेखिको समय

en: Time since created
ne: बनाइएदेखिको समय

en: Timeout
ne: समय सकियो

en: Timezone
ne: टाइमजोन

en: Title
ne: शीर्षक

en: To
ne: तर्फ

en: To Port
ne: पोर्ट तर्फ

en: To date to must be greater than From date.
ne: बाट तारिकभन्दा तर्फ तारिक ठुलो हुनुपर्छ।

en: To specify an allowed IP range, select &quot;CIDR&quot;. To allow access from all members of another security group select &quot;Security Group&quot;.
ne: अनुमति प्राप्त IP रेन्ज,select &quot;CIDR&quot तोक्नुहोस्;। अर्को सुरक्षा दलका सदस्यहरूलाई प्रवेश प्रदान गर्नका लागि &quot;Security Group&quot; चयन गर्नुहोस्

en: Topology
ne: टोपोलोजी

en: Total Size of LUKS Volumes and Snapshots (GB)
ne: LUKS आकार स्‍नेपसट(GB) हरूको मोठ आकार

en: Total Size of Volumes and Snapshots (GB)
ne: आकार र स्नेपसर्ट(GB)हरूको मोट आकृति

en: Total disk usage (GB * Hours Used) for the project
ne: प्रोजेक्टका लागि सम्पूर्ण डिस्क प्रयोग  (GB * घन्टा प्रयोग गरिएको)

en: Total size of stored objects
ne: संरक्षण गरिएका बस्तुहरूको मोट आकार

en: Transform Protocol
ne: प्रोटोकल ट्रान्सफर्म गर्नुहोस्

en: Trunk
ne: ट्रंक

en: Type
ne: विवरण

en: Type and version of datastore.
ne: डाटास्टोरको प्रकार अनि संस्करण।

en: Unable to add Firewall "%s".
ne: फाइरवाल "%s".थप्न असमर्थ

en: Unable to add IKE Policy "%s".
ne:  IKE सर्त "%s" थप्न असमर्थ

en: Unable to add IPSec Policy "%s".
ne: IPSec शर्त  "%s" थप्न असमर्थ।

en: Unable to add IPSec Site Connection "%s".
ne: IPSec साइट कनेक्सन  "%s" थप्न असमर्थ

en: Unable to add Policy "%s".
ne: शर्त  "%s" थप्न असमर्थ

en: Unable to add Rule "%s".
ne: नियम "%s". थप्न असमर्थ

en: Unable to add VIP "%s".
ne: VIP "%s" थप्न असमर्थ

en: Unable to add VPN Service "%s".
ne: VPN सेवा "%s" थप्न असमर्थ।

en: Unable to add member(s)
ne: सदस्य(हरू) थप्न असमर्थ

en: Unable to add monitor
ne: मनिटर थप्न असमर्थ

en: Unable to add monitor.
ne: मनिटर थप्न असमर्थ

en: Unable to add pool "%s".
ne: पूल "%s" थप्न असमर्थ

en: Unable to add rule to security group.
ne: सुरक्षा दलमा नियम थप्न असमर्थ।

en: Unable to add user to primary project.
ne: बुनियादी प्रोजेक्टमा उपभोक्ता थप्न असमर्थ

en: Unable to allocate Floating IP.
ne: फ्लोटिङ IP एलोकेट गर्न असमर्थ।

en: Unable to associate IP address %s.
ne: IP ठेकाना %s संलग्न गर्न असमर्थ

en: Unable to associate floating IP.
ne: फ्लोटिङ IP सम्बन्धित गर्न असमर्थ

en: Unable to associate monitor.
ne: मनिटर सम्बन्धित गर्न असमर्थ

en: Unable to attach volume.
ne: भोल्युम एटेच गर्न असमर्थ।

en: Unable to change password.
ne: पासवर्ड परिवर्तन गर्न सकिएन

en: Unable to change the volume type for volume: "%s"
ne: भल्युमा: "%s" को लागि भोल्युम प्रकार परिवर्तन गर्न असमर्थ

en: Unable to clear gateway for router "%(name)s": "%(msg)s"
ne: रूटर "%(name)s": "%(msg)s" काल लागि गेटवे सफा गर्न असमर्थ

en: Unable to connect to Neutron.
ne: निउटनसित सम्पर्क स्थापित गर्न असमर्थ

en: Unable to copy object.
ne: अब्जेक्ट कपी गर्न असमर्थ।

en: Unable to create QoS Spec.
ne:  QoS स्पेक बनाउन असमर्थ

en: Unable to create container.
ne: कन्टेनर बनाउन असमर्थ।

en: Unable to create domain "%s".
ne: डोमेन "%s" बनेन।

en: Unable to create encrypted volume type.
ne: इन्क्रिप्टेड भोल्युम प्रकार बनाउन असमर्थ।

en: Unable to create flavor "%s".
ne: फ्लेभर  "%s" बनाउन असमर्थ

en: Unable to create flavor.
ne: फ्लेभर बनाउन असमर्थ

en: Unable to create group.
ne: समूह सिर्जना गर्न असक्षम भयो

en: Unable to create host aggregate "%s".
ne: होस्ट मोठ "%s". बनाउन असमर्थ

en: Unable to create host aggregate.
ne: होस्ट मोठ बनाउन असमर्थ

en: Unable to create job binary
ne: कार्य विभाजन बनाउन असमर्थ

en: Unable to create key pair: %(exc)s
ne:  चाबी जोडा : %(exc)s बनाउन असमर्थ

en: Unable to create network "%s".
ne: नेटवर्क "%s" बनाउन असमर्थ

en: Unable to create new cluster for job.
ne: कार्यका लागि नयाँ क्लस्टर बनाउन असमर्थ।

en: Unable to create project "%s".
ne: प्रोजेक्ट "%s" बनाउन असमर्थ

en: Unable to create pseudo-folder.
ne: सुडो-फोल्डर बनाउन असमर्थ।

en: Unable to create role.
ne: भुमिका बनाउ असमर्थ।

en: Unable to create snapshot.
ne: स्नेपसट बनाउन असमर्थ।

en: Unable to create spec.
ne: स्पेक बनाउन असमर्थ।

en: Unable to create subnet "%s".
ne: सबनेट "%s". बनाउन असमर्थ

en: Unable to create the cluster
ne: क्लस्टर बनाउन असमर्थ

en: Unable to create user.
ne: उपभोक्ता बनाउन असमर्थ।

en: Unable to create volume backup.
ne: भोल्युम बेकअप बनाउन असमर्थ।

en: Unable to create volume snapshot.
ne: भोल्युम स्नेपसट बनाउन असमर्थ।

en: Unable to create volume type extra spec.
ne: भोल्युम प्रकार अतिरिक्त स्पेक बनाउन असमर्थ

en: Unable to create volume type.
ne: भोल्युम प्रकार सिर्जना गर्न असमर्थ भयो

en: Unable to create volume.
ne: भोल्युम बनाउँन असमर्थ।

en: Unable to delete IKE Policy: %s
ne: IKE सर्त %s मेटाउन असमर्थ

en: Unable to delete IPSec Policy: %s
ne:  IPSecसर्त : %s मेटाउन असमर्थ

en: Unable to delete IPSec Site Connection: %s
ne: IPSec साइट कनेक्सन: %s मेटाउन असमर्थ

en: Unable to delete VIP. %s
ne: VIP %s मेटाउन असमर्थ

en: Unable to delete VPN Service: %s
ne: VPN सेवा: %s मेटाउन असमर्थ

en: Unable to delete container.
ne: कन्टेनर मेटाउन असमर्थ।

en: Unable to delete firewall. %s
ne: फाइरवाल %s  मेटाउन असमर्थ

en: Unable to delete member. %s
ne: सदस्य %s मेटाउन असमर्थ

en: Unable to delete monitor. %s
ne: मनिटर %s मेटाउन असमर्थ

en: Unable to delete policy. %s
ne: शर्त %s मेटाउन असमर्थ

en: Unable to delete pool. %s
ne: पूल  %s मेटाउन असमर्थ

en: Unable to delete router "%s"
ne: रूटर "%s" मेटाउन असमर्थ

en: Unable to delete router rule.
ne: रूटर नियम मेटाउन असमर्थ।

en: Unable to delete rule. %s
ne: नियम %s मेटाउन असमर्थ

en: Unable to determine if availability zones extension is supported.
ne: उपलब्धतजोन विस्तार यदि सपोर्ट गर्ने छ भने  डेटरमाइन गरर्न असमर्थ

en: Unable to determine if volume type encryption is supported.
ne: भोल्युम प्रकार सपोर्ट गर्छ कि गर्दैन भनेर निश्चित गर्न सकिएन।

en: Unable to disassociate floating IP.
ne: फ्लोटिङ IP असंलग्‍न गर्न असमर्थ

en: Unable to disassociate monitor.
ne: मनिटर असम्बन्धित गर्नु असमर्थ।

en: Unable to edit spec.
ne: स्पेक सम्पादन गर्न असमर्थ

en: Unable to edit volume type extra spec.
ne: भोल्युम प्रकार अतिरिक्त स्पेक सम्पादन गर्न असमर्थ।

en: Unable to extend volume.
ne: भोल्युम विस्तार गर्न असमर्थ

en: Unable to fetch EC2 credentials.
ne: EC2 प्रमाणपत्र प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to fetch available images.
ne: उपलब्ध चित्रहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to fetch cluster list
ne: बगाल सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to fetch cluster template list
ne: क्लस्टर टेम्प्लेट सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to fetch cluster template.
ne: क्लस्टर टेम्प्लेट  प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to fetch cluster to scale
ne: नाप्नका लागि क्लस्टर प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to fetch cluster to scale.
ne: नाप्नका लागि क्लस्टर प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to fetch clusters.
ne: क्लस्टरहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to fetch data sources.
ne: डाटा स्रोतहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to fetch flavor for template.
ne: टेम्प्लेटका लागि  फ्लेभर  प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to fetch floating ip pools.
ne: फ्लोडिङ आइपि पूलहरू  प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to fetch image choices.
ne: चित्र चयनहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to fetch instance details.
ne: इन्सटेन्स जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to fetch job binary list.
ne: कार्य विभाजन सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to fetch job binary: %(exc)s
ne: कार्य विभाजन: %(exc)s सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to fetch job executions.
ne: कार्य सम्पादनहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to fetch jobs.
ne: कार्यहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to fetch keypair choices.
ne: चाबीजोडा चयनहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to fetch node group details.
ne: नोड दल विवरण प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to fetch node group template list.
ne: नोज दल टेम्प्लेट सूची  प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to fetch plugin details.
ne: प्लगइन विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to fetch plugin list.
ne: प्लगइन सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to fetch template object.
ne: टेम्प्लेट अब्जेक्ट  प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to fetch template to copy.
ne: कपी गर्नका लागि टेम्प्लेट प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to fetch the image details
ne: चित्र विवरण प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to find backup!
ne: व्याकअप प्राप्त गर्न असमर्थ!

en: Unable to find default role.
ne: डिफल्ट भुमिका प्राप्त गर्नु असमर्थ

en: Unable to generate process choices.
ne: प्रक्रिया चयनहरू बनाउन असमर्थ।

en: Unable to get EC2 credentials
ne: EC2 प्रमाणपत्र प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get RDP console for instance "%s".
ne: इनेसटेन्स"%s" का लागि RDP कन्सोल प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get SPICE console for instance "%s".
ne: इनेसटेन्स"%s" का लागि SPICE कन्सोल प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get VNC console for instance "%s".
ne: इनेसटेन्स"%s" का लागि भिएनसि कन्सोल प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get cinder services list.
ne: सिन्डर सेवा सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get database backup data.
ne: डाटावेस व्याकअप डाटा प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get databases data.
ne: डाटावेस डाटा प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get events for stack "%s".
ne: "%s" स्टेकका लागि इभेन्टहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get flavor list
ne: फ्लेभर सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get host aggregate list
ne: होस्ट मोठ सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get log for instance "%s".
ne: इन्सटेन्स "%s"का लागि लग प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get network agents info.
ne: नेटवर्क एजेन्ट जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get network agents list.
ne: नेटवर्क एजेन्ट सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get node group details.
ne: नोड झुण्ड विवरण प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to get nova services list.
ne: नोभा सेवा सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get openrc credentials
ne: ओपनार्क प्रमाणपत्र प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get quota info.
ne: आरक्षण जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get resources for stack "%s".
ne: "%s" स्टेकका लागि रिसोर्सहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get subnet "%s"
ne: सबनेट "%s" प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get the available hosts
ne: उपलब्ध होस्टहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to get user data.
ne: उपभक्ता डाटा प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to import key pair.
ne: चाबी जोडा आयात गर्न असमर्थ।

en: Unable to launch %(count)s named "%(name)s".
ne: %(count)s named "%(name)s" आरम्भ गर्न असमर्थ

en: Unable to launch job.
ne: कार्य सुरू गर्न असमर्थ।

en: Unable to list containers.
ne: कन्टेनरहरूलाई सूचीबद्ध गर्न असमर्थ।

en: Unable to list database backups for parent.
ne: प्यारेन्टका लागि डाटावेस इन्सटेन्सहरू सूचीबद्ध गर्न असमर्थ।

en: Unable to list database instances to backup.
ne: व्याकअप गर्नका लागि डाटावेस इन्सटेन्सहरू सूचीबद्ध गर्न असमर्थ।

en: Unable to list dhcp agents hosting network.
ne: डिएचपिसिपि  एजेन्टस होस्टिङ नेटवर्क सूचीबद्ध गर्न असमर्थ

en: Unable to load the specified image. %s
ne: तोकिएको चित्र लोड गर्न  असमर्थ %s

en: Unable to load the specified snapshot.
ne: तोकिएको स्नेपसूट लोड गर्न असमर्थ।

en: Unable to load the specified volume. %s
ne: तोकिएको भोल्युम लोड गर्न  असमर्थ %s

en: Unable to locate VIP to delete. %s
ne: VIP   मेटाउन असमर्थ %s

en: Unable to lookup volume or backup information.
ne: भोल्युम बेकअप वा बेकअप जानकारी हेर्न असमर्थ

en: Unable to modify domain "%s".
ne: डोमेन "%s" परिमार्जन गर्न असक्षम भयो

en: Unable to modify flavor "%s".
ne:  फ्लेभर"%s" बदलाउन असमर्थ

en: Unable to modify instance "%s".
ne: इन्सटेन्स "%s" बदलाउन असमर्थ

en: Unable to modify project "%s".
ne: प्रोजेक्ट "%s". बदलाउन असमर्थ

en: Unable to obtain flavors.
ne: फ्लेभर प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to parse IP address %s.
ne: IP ठेकाना %s पार्स गर्न असमर्थ

en: Unable to populate anti-affinity processes.
ne:  एन्टि-एफिनिटी प्रक्रियाहरू पपुलेट गर्न असमर्थ।

en: Unable to process plugin tags
ne: प्लगिन ट्यागहरू प्रेसेस गर्न असमर्थ

en: Unable to rebuild instance.
ne: इन्सटेन्स  पुनःनिर्माण गर्न असमर्थ

en: Unable to resize instance "%s".
ne: इन्सटेन्स "%s" को  रिसाइज गर्न असमर्थ

en: Unable to resize volume. %s
ne: भोल्युम "%s" रिसाइज गर्न असमर्थ

en: Unable to restore backup.
ne: बेकअप रिस्टोर गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve IKE Policies list.
ne: IKE सर्तहरूको सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve IKE Policy details.
ne: IKE सर्त विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve IKE Policy details. %s
ne: IKE  सर्त विवरणहरू %s प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve IP addresses from Neutron for instance "%(name)s" (%(id)s).
ne: इन्सटेन्स "%(name)s" (%(id)s) का लागि निउट्रनबाट IP ठेकाना प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve IP addresses from Neutron.
ne: निउट्रनबाट IP ठेकाना प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve IPSec Policies list.
ne: IPSec सर्तहरूको सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve IPSec Policy details.
ne: IPSec सर्त विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve IPSec Policy details. %s
ne:  IPSec सर्त विवरणहरू %s प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve IPSec Site Connection details.
ne: IPSec साइट कनेक्सन विवरण प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve IPSec Site Connection details. %s
ne: IPSec साइट कनेक्सन विवरणहरू %s प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve IPSec Site Connections list.
ne: IPSec साइट कनेक्सन सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve Nova availability zones.
ne: नेभा उपलब्धता जोन प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve QoS Spec association.
ne: QoS स्पेक सम्बन्ध प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve QoS Spec details.
ne: QoS स्पेक विवरण प्राप्त गर्नु असमर्थ

en: Unable to retrieve QoS Specs.
ne: QoS स्पेक प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve QoS spec details.
ne: QoS स्पेक विवरण प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve QoS spec list.
ne: QoS स्पेक सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve QoS specs
ne: QoS स्थानहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve VIP details.
ne: VIP विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve VIP details. %s
ne: VIP.%s विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve VPN Service details.
ne: VPN सेवा विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve VPN Service details. %s
ne: VPN सेवा विवरणहरू %s प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve VPN Services list.
ne: VPN सेवाहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve a list of external networks "%s".
ne:  बाह्य नेटवर्कहरू "%s".को सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve agent list.
ne: एजेन्ट सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve an external network "%s".
ne: बाह्य नेटवर्क "%s" प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve attachment information.
ne: एटेचमेन्ट जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve availability zone list.
ne: प्राप्यता क्षेत्र सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve availability zones.
ne: उपलब्ता जोन प्राप्तलगर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve available metadata for aggregate.
ne: मोठका लागि उपलब्ध मेटाडाटा प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve available metadata for flavors.
ne: उपलब्ध मेटाडाटाका लागि फ्लेभर प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve available properties for image.
ne: चित्रका लागि उपलब्ध विशेषता प्रा्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve backup details.
ne: बेकअप विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve compute host information.
ne: होस्ट गणना जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve compute limit information.
ne: गणन् सिमा जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve container list.
ne: कन्टेनर सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve data processing plugins.
ne: डाटा प्रोसेसिङ प्लगइनहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve database instances.
ne: डाटावेस इन्सटेन्स प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve database size information.
ne: डाटावेस आकार जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve default Neutron quota values.
ne: पूर्वनिर्धारित न्यूट्रोन कोटा मानहरू प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve default quota values.
ne: पूर्वनिर्धारित न कोटा मानहरू प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve details for backup: %s
ne: व्याकअप: %s का लागि विवरण प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve details for database instance: %s
ne: डाटावेस इन्सटेन्स: %s का लागि विवरण प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve details for instance "%s".
ne: इनेसटेन्स"%s" का लागि विवरण प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve details for network "%s".
ne: नेटवर्कका "%s" लागि जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve details for parent backup: %s
ne: प्यारेन्ट व्याकअप: %s का लागि विवरण प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve details for router "%s".
ne: रूटर "%s" का लागि विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve details.
ne: विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve domain details.
ne: डोमेन विवरण प्राप्त गर्न असक्षम भयो

en: Unable to retrieve domain information.
ne: डोमेन जानकारी प्राप्त गर्न असक्षम भयो

en: Unable to retrieve domain list.
ne: डोमेन सूची पुन: प्राप्त गर्न असक्षम भयो

en: Unable to retrieve extensions information.
ne: विस्तार जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve extra spec list.
ne:  अतिरिक्त स्पेक सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve firewall details.
ne: फाइरवाल विवरणहरू प्राप्त गर्न  असमर्थ।

en: Unable to retrieve firewall list.
ne: फाइरवालको सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve flavor access list. Please try again later.
ne: फ्लेभर प्रवेश सूची प्राप्त गर्न असमर्थ। कृपया पुन प्रयास गर्नुहोस्

en: Unable to retrieve flavor details.
ne: फ्लेभरका जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve flavor information for instance "%(name)s" (%(id)s).
ne: इन्सटेन्स "%(name)s" (%(id)s) का लागि फ्लेभर जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve flavor information for instance "%s".
ne: इमेलटेन्स"%s"का लागि फ्लेभर प्राप्क गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve flavor list.
ne: फ्लेभर सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve flavors.
ne: फ्लेभरहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve floating IP addresses.
ne: फ्लोटिङ IP  ठेकाना प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve floating IP pools.
ne: फ्लोटिङ IP पूलहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve group list.
ne: समूह सूची प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve group list. Please try again later.
ne: समूह सूची प्राप्त गर्न सकिएन, पछि फेरि प्रयास गर्नुहोस्

en: Unable to retrieve group users.
ne: समूह प्रयोगकर्ता प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve health monitor details. %s
ne: स्वस्थ मनिटर. %s विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve host aggregates list.
ne: मोठ होस्ट सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve host information.
ne: होस्ट जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve hypervisor information.
ne: हाइपरभाइजर जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve hypervisor instances list.
ne: हाइपरभाइजर इन्सटेन्स सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve hypervisor statistics.
ne: हाइपरभाइजर सङ्ख्याहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve image details.
ne: चित्र विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve image list
ne: चित्रसूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve image list.
ne: चित्र सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve image.
ne: चित्र प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve images for the current project.
ne: वर्तमान प्रोजेक्टका लागि चित्रहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve images with filter %s.
ne: फिल्टर %s. सहित चित्र प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve images.
ne: चित्रहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve instance action list.
ne: इन्सटेन्स कार्य सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve instance details.
ne: इन्सटेन्स जानकारी  प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve instance flavors.
ne: इन्सटेन्स फ्लेभरहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve instance list.
ne: इन्सटेन्स सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve instance password.
ne: इन्सटेन्स पासवर्ड प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve instance project information.
ne: इन्सटेन्स प्रोजेक्ट जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve instance size information.
ne: इन्सटेन्स अकार जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve instance.
ne: इन्सटेन्स प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve instances list.
ne: इन्सटेन्स सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve instances.
ne: इन्सटेन्सहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve key pair list.
ne: चैबी जोडा सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve key pairs.
ne: चाबी जोडा प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve limit information.
ne: सिमा जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve list of security groups
ne: सुरक्षा दलहरूको सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve list of volume snapshots.
ne: भोल्युम स्नेपसूटका सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve list of volumes.
ne: भोल्युमहरूको सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve member details.
ne: सदस्य विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve member details. %s
ne: सदस्य .%s विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve member list.
ne: सदस्य सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve metadata.
ne: मेटाडाटा प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve monitor details.
ne: मनिटर विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve monitor list.
ne: मनिटर सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve monitors list.
ne: मनिटर सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve network details.
ne: नेटवर्क विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve network profile details.
ne: नेटवर्क प्रोफाइल विवरण प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve network quota information.
ne: नेटवर्क कोटा जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve network.
ne: नेटवर्क प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve networks list.
ne: नेटवर्क सूची  प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve networks.
ne: नेटवर्कहरू प्रप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve object list.
ne: अब्जेक्ट सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve object.
ne: अब्जेक्ट प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve plugin.
ne: प्लगइन प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve policies list.
ne: शर्तहरूको सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve policy details.
ne: शर्त विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve policy list (%(error)s).
ne: सर्त सूची  (%(error)s) प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve policy list.
ne: सर्त सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve pool details.
ne: पूल विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve pool details. %s
ne: पूल %s विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve pool subnet. %s
ne: पूल सबनेट %s प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve pool. %s
ne: पूल .%sविवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve pools list.
ne: पूल सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve port details
ne: पोर्ट विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve port details.
ne: पोर्ट विवरण प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve project details.
ne: प्रोजेक्ट विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve project domain.
ne: प्रोजेक्ट डोमियन प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve project information.
ne: परियोजना जानकारी प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve project list.
ne: परियोजना सूची प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve providers list.
ne: प्रोभाइडर सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve public images.
ne: पब्लिक चित्रहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve quota information.
ne: कोटा जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve resource.
ne: रिसोर्स प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve role list.
ne: भूमिका सूची प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve roles list.
ne: भुमिकाहरूको सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve router details.
ne: रूटर विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve router list.
ne: राउटर हरुको सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve router.
ne: रूटर प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve routers list.
ne: रूटर सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve rule details.
ne: नियम विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve rules (%(error)s).
ne: नियमहरू (%(error)s) प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve rules list.
ne: नियमहरूको सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve security group list. Please try again later.
ne: सुरक्षा दल सूची प्रप्त गर्न असमर्थ। कृपया पुनः प्रयास गर्नुहोस्।

en: Unable to retrieve security group.
ne: सुरक्षा दल प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve security groups for instance "%(name)s" (%(id)s).
ne: इन्सटेन्स "%(name)s" (%(id)s) का लागि सुरक्षा दल प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve security groups.
ne: सुरक्षा दल प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve snapshot details.
ne: स्नेपसुट विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve snapshot list.
ne: स्नेपसूट सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve stack list.
ne: स्टेक सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve stack template.
ne: स्टेक टेम्प्लेट प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve stack.
ne: स्टेक प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve subnet details
ne: सबनेट विवरण प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve subnet details.
ne: सबनेट विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve tenant limits.
ne: टिनेन्ट सिमा प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve the aggregate to be updated
ne: अपलोड गर्न पर्ने  मोठ प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve the aggregate to be updated.
ne: अपलोड गर्न पर्ने  मोठ प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve the flavor metadata.
ne: फ्लेभर मेटाडाटा प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve the image to be updated.
ne: अपडेट गर्नपर्ने चित्र प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve the specified pool.
ne: तोकिएको पूल प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve the specified pool. Unable to add VIP "%s".
ne: निश्चित पूल प्राप्त गर्न असमर्थ। VIP "%s" थप्न असमर्थ

en: Unable to retrieve the volume type list.
ne: भोल्युम प्रकार सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve usage information.
ne: उपयोग जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve user domain role assignments.
ne: उपभोक्ता भुमिका एसाइनमेन्टहरू प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve user information.
ne: उपभोक्ता जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve user list.
ne: उपभोक्ता सूची प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve user list. Please try again later.
ne: उपभोक्ता सूची प्राप्त गर्न असमर्थ। कृपया पुनः प्रयास गर्नुहोला।

en: Unable to retrieve user roles.
ne: उपभोक्ता भुमिकाहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve users.
ne: प्रयोगकर्ता प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve version information.
ne: संस्करण जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve volume backups.
ne: भोल्युम बेकअप प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve volume details.
ne: भोल्युम विवरण प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve volume information for volume: "%s"
ne: भोल्युम: "%s" का लागि भोल्युम जानकारी प्राप्त गर्न  असमर्थ

en: Unable to retrieve volume information.
ne: भोल्युम जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve volume limit information.
ne: भोल्युम सिमा जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve volume list for instance "%(name)s" (%(id)s).
ne: इन्सटेन्स "%(name)s" (%(id)s) का लागि भोल्युम प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve volume list.
ne: भोल्युम सूची प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve volume project information.
ne: भोल्युम परियोजना जानकारी प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve volume snapshot.
ne: भोल्युम स्न्यापसट प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve volume snapshots.
ne: भोल्युम फोटोहरु प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve volume type details.
ne: भोल्युम प्रकार विवरण प्राप्त गर्न सकिएन

en: Unable to retrieve volume type encryption details.
ne: भोल्युम प्रकार इन्क्रिप्सन विवरण प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve volume type encryption information.
ne: आकार प्रकार इन्क्रिप्सन जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to retrieve volume type extra spec details.
ne: भोल्युम प्रकार अतिरिक्त स्पेक विवरणहरू प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve volume type name.
ne: भोल्युम प्रकार नाम  प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve volume types
ne: भोल्युम प्रकार प्राप्त गर्न असक्षम भयो

en: Unable to retrieve volume.
ne: भोल्यमुम प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve volume/instance attachment information
ne: भोल्युम/इन्सटेन्स एटेचमेन्ट जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to set Domain Context.
ne: डोमेन प्रसङ्ग सेट गर्न अक्षम भयो

en: Unable to set flavor access for project %s.
ne: प्रोजेक्ट %s को लागि फ्लेभर एसेस सेट गर्न असमर्थ

en: Unable to set gateway.
ne: गेटवे सेट गर्न असमर्थ

en: Unable to set project quotas.
ne: प्रोजेक्ट आरक्षणहरू सेट गर्न असमर्थ

en: Unable to sort instance flavors.
ne: इन्सटेन्स छान्न असमर्थ।

en: Unable to update container access.
ne: कन्टेनर प्रवेश अपडेट गर्न असमर्थ।

en: Unable to update default quotas.
ne: डिफल्ट आरक्षणहरू अपडेट गर्न असमर्थ।

en: Unable to update group.
ne: समूह अपडेट गर्न असमर्थ

en: Unable to update image "%s".
ne: चित्र "%s" अपडेट गर्न असमर्थ

en: Unable to update object.
ne: अब्जेक्ट अपडेट गर्न असमर्थ।

en: Unable to update role.
ne: भुमिका अपडेट गर्न असमर्थ।

en: Unable to update row
ne: पंक्ति अपडेट गर्न असमर्थ

en: Unable to update subnet "%s".
ne: सबनेट "%s" अपडेट गर्न असमर्थ

en: Unable to update the aggregate metadata.
ne: मोठ मेटाडाटा अपग्रेट गर्न असमर्थ

en: Unable to update the aggregate.
ne: मोठ इपग्रेट गर्न असमर्थ।

en: Unable to update the flavor metadata.
ne: फ्लेभर मेटाडाटा अपडेट गर्न असमर्थ।

en: Unable to update the group.
ne: समूह अपडेट गर्न असमर्थ

en: Unable to update the image metadata.
ne: चित्र मेटाडाटा अपडेट गर्न असमर्थ

en: Unable to update the user.
ne: उपभोक्ता अपडेट गर्न असमर्थ।

en: Unable to update volume snapshot status.
ne: भोल्युम स्न्यापसट स्थिति अपडेट गर्न असमर्थ भयो

en: Unable to update volume snapshot.
ne: भोल्युम स्नेपसुट अपडेट गर्न असमर्थ।

en: Unable to update volume status to "%s".
ne: भोल्युम स्थिति "%s" अपडेट गर्न असमर्थ भयो

en: Unable to update volume.
ne: भोल्यमुम अपडेट गर्न असमर्थ।

en: Unable to upload cluster template file
ne: क्लस्टर टेम्प्लेट फाइल  अपलोड गर्न असमर्थ

en: Unable to upload job binary
ne: कार्य विभाजन अपलवोड गर्न असमर्थ

en: Unable to upload object.
ne: उब्जेक्ट अपलोड गर्न असमर्थ।

en: Unable to upload volume to image for volume: "%s"
ne: भोल्युम : "%s" का लागि चित्रमा भोल्युम अपलोड गर्न असमर्थ

en: Unknown
ne: अन्जान

en: Unknown instance
ne: अज्ञात उदाहरण

en: Unknown instance (None)
ne: अन्जान इन्सटेन्स(कुनै पनि होइन्)

en: Up
ne: माथि

[ctx: Current state of a Hypervisor]
en: Up
ne: माथि

en: Update
ne: अपडेट गर्नुहोस्

en: Update Aggregate Metadata
ne: मोठ मेटाडाटा अपडेट गर्नुहोस्

en: Update Default Quotas
ne: डिफल्ट आरक्षण अपडेट गर्नुहोस्।

en: Update Defaults
ne: डिफल्ट अपडेट गर्नुहोस्

en: Update Flavor Metadata
ne: फ्लेभर मेटाडाटा अपडेट गर्नुहोस्

en: Update Group
ne: समूह अपडेट गर्नुहोस

en: Update Image
ne: चित्र अपडेट गर्नुहोस्

en: Update Image Metadata
ne: चित्र मेटाडाटा अपडेट गर्नुहोस्

en: Update Metadata
ne: मेटाडाटा अपडेट गर्नुहोस्

en: Update Network
ne: नेटवर्क अपडेट गर्नुहोस

en: Update Network Profile
ne: नेटवर्क प्रोफाइल अपडेट गर्नुहोस्

en: Update Object
ne: अब्जेक्ट अपडेट गर्नुहोस्

en: Update Port
ne: पोर्ट अपडेट गर्नुहोस

en: Update Role
ne: भुमिका अपडेट गर्नुहोस्

en: Update Router
ne: रूटर अपडेट गर्नुहोस्

en: Update Stack
ne: स्टेक अपडेट गर्नुहोस्

en: Update Stack Parameters
ne: स्टेक प्यारामिटरहरू अपडेट गर्नुहोस्

en: Update Status
ne: वस्तुस्थिति अपडेट गर्नुहोस

en: Update User
ne: उपभोक्ता अपडेट गर्नुहोस्

en: Update Volume Snapshot Status
ne: वल्यूम स्नैपशट स्थिति अपडेट गर्नुहोस

en: Update Volume Status
ne: भोल्युम स्थिति अपडेट गर्नुहोस

en: Update a subnet associated with the network. Advanced configuration are available at "Subnet Details" tab.
ne: नेटवर्कसित सम्बन्धति एउटा सबनेटलाई अपडेट गर्नुहोस्। विकसित रूपरेखाहरू"Subnet Details" ट्याबमा उपलब्ध छ

en: Update requests for this floating ip
ne: यो फ्लोटिङ आइपिका लागि  अनुरोध अपडेट गर्नुहोस्

en: Update requests for this network
ne: यो नेटवर्कका लागि अनुरोधहरू अपडेट गर्नुहोस्

en: Update requests for this port
ne: यो पोर्टका लागि अनुरोधहरू अपडेट गर्नुहोस्

en: Update requests for this router
ne: यो रूटरका लागि अनुरोधहरू अपडेट गर्नुहोस्

en: Update requests for this subnet
ne: यो सबनेटका लागि अनुरोधहरू अपडेट गर्नुहोस्

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Updated At
ne: मा अपडेट गरिएको

en: Updated subnet "%s".
ne: अपडेट गरिएको सबनेट "%s"

en: Updating volume "%s"
ne: भोल्युम अपडेट गर्दै "%s"

en: Updating volume snapshot "%s"
ne: भोल्युम स्नेपसुट "%s" अपडेट गर्दै

en: Upload
ne: अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload File
ne: फाइल अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload Object
ne: अब्जेक्ट अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload Objects
ne: अब्जेक्ट अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload Template
ne: टेम्प्लेट अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload Volume to Image
ne: चित्रमा भोल्युम एपलोड गर्नुहोस्

en: Upload to Image
ne: चित्र अपलोड गर्नुहोस्

en: Uploaded image size
ne: अपलोड गरिएको चित्रको आकार

en: Usage
ne: प्रयोग

en: Usage (Hours)
ne: उपयोग (घण्टाहरु)

en: Usage Report
ne: उपयोग रिपोर्ट

en: Use Server Default
ne: सर्भर डिफल्ट प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use a volume as source
ne: एउटा भोल्युम स्रोत प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use anti-affinity groups for processes
ne: प्रक्रियाका लागि एन्टि-एफिनिटी दलहरू

en: Use anti-affinity groups for:
ne: का लागि एन्टि-एफिनिटी दलहरू प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use image as a source
ne: चित्रलाई एउटा स्रोतको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use snapshot as a source
ne: स्नेपसटलाई एउटा स्रोतको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: User "%s" was successfully created.
ne: उपभोक्ता  "%s" सफलतापूर्वक बनाइएको छ।

en: User %s has no role defined for that project.
ne: %s प्रयोगकर्ताको यो परियोजनामा कुनै भुमिका छैन।

en: User Credentials Details
ne: उपभोक्ता प्रमाणपत्र विवरण

en: User ID
ne: प्रयोगकर्ता आईडी

en: User Name
ne: प्रयोगकर्ताको नाम

en: User Settings
ne: उपभोक्ता सेटिङहरू

en: User has been updated successfully.
ne: उपभोक्ता सफलतापूर्वक अपडेट गरिइएको छ।

en: User name "%s" is already used.
ne: उपभोक्ता नाम "%s"पहिलेबाट नै प्रयोग गरिएको छ।

en: Username
ne: उपभोक्तानाम

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरु

en: VCPU Hours
ne: VCPU  घन्टा

en: VCPUs (total)
ne: VCPUs (मोठ)

en: VCPUs (used)
ne: VCPUs (प्रयोग गरिएको)

en: VIP %s was successfully updated.
ne: VIP %s सफलतापूर्वक अपडेट गरियो।

en: VIP Details
ne: VIP विवरणहरू

en: VIP Subnet
ne: VIP  सबनेट

en: VPN Service
ne: VPN सेवा

en: VPN Service %s was successfully updated.
ne: VPN सेवा %s सेवा सफलतापूर्वक अपडेट गरिएको थियो।

en: VPN Service Details
ne: VPN सेवा विवरणहरू

en: VPN Service associated with this connection
ne: यो कनेक्सनसित सम्बन्धित VPN सेवा

en: VPN Services
ne: VPN सेवाहरू

en: Valid integer greater than the DPD interval
ne:  DPD इन्टरभलभन्दा ठुलो बैध इन्टिजर

en: Value
ne: मूल्य

en: Value (Avg)
ne: मूल्य( एभिजी)

en: Version
ne: संस्करण

en: View Container
ne: कन्टेनर हेर्नुहोस्

en: View Credentials
ne: प्रमाणपत्रहरू हेर्नुहोस्

en: View Details
ne: विस्तारमा हेर्नुहोस्

en: View Extra Specs
ne: अतिरिक्त स्पेकस हेर्नुहोस्

en: View Log
ne: लग हेर्नुहोस्

en: View Usage
ne: उपयोग हेर्नुहोस

en: Virtual Private Network
ne: भर्चुअल निजी नेटवर्क

en: Volume
ne: भोल्युम

en: Volume %(volume_name)s on instance %(instance_name)s
ne: इन्सटेन्स %(instance_name)sमा भोल्युम  %(volume_name)s

en: Volume Backup
ne: भोल्युम बेकअप

en: Volume Backups
ne: भोल्युम बेकअपरू

en: Volume Name
ne: भोल्युमको नाम

en: Volume Size
ne: भोल्युम आकार

en: Volume Snapshot
ne: भोल्युम  स्नेपसुट

en: Volume Snapshots
ne: आकार स्‍नेपसर्टहरू

en: Volume Source
ne: भोल्युम स्रोत

en: Volume Type
ne: भोल्युम प्रकार

en: Volume Type Encryption Details
ne: भोल्युम प्रकार इन्क्रिप्सन विवरणहरू

en: Volume Types
ne: भोल्युम प्रकारहरू

en: Volume cannot be extended to %(req)iGB as you only have %(avail)iGB of your quota available.
ne: भोल्युम  %(req)iGBमा विस्तार गर्न सकिएन कारण तपाईँको %(avail)iGB मात्र डाटा उपलब्ध छ।

en: Volume mount point (e.g. 'vda' mounts at '/dev/vda'). Leave this field blank to let the system choose a device name for you.
ne: भोल्युम माउन्ट केन्द्र(उदा. '/dev/vda' मा 'vda' माउन्टहरू) सिस्टमले तपाईँका लागि एउटा डिभाइज नाम चयन गर्नका लागि यो क्षेत्र खाली छोड्नुहोस्।

en: Volume size in gigabytes (integer value).
ne: जिगाबाइटमा भोल्युम आकार(पूर्णाङ्क मूल्य)

en: Volume size must be equal to or greater than the image minimum disk size (%sGB)
ne: भोल्युमको आकार चित्र न्युनतम डिस्क आकार (%sGB) को बराबर वा योभन्दा ठुलो हुनुपर्छ

en: Volume size must be equal to or greater than the image size (%s)
ne: भोल्युमको आकार चित्र आकार (%s) को बराबर वा योभन्दा ठुलो हुनुपर्छ

en: Volume size must be equal to or greater than the origin volume size (%s)
ne: भोल्युम आकार सकली भोल्यु आकार  (%s) भन्दा ठुलो वा बराबर हुन आवस्यक हुन्छ

en: Volume size must be equal to or greater than the snapshot size (%sGB)
ne: भोल्युमको आकार स्नेपसूट आकार (%sGB) को बराबर वा योभन्दा ठुलो हुनुपर्छ

en: Volume size must be greater than 0
ne: भोल्युम आकार आवश्यक रूपमा 0 भन्दा ठुलो हुनुपर्छ

en: Volume source must be specified
ne: भोल्युम स्रोत आवश्यक रूपमा तोकिएको हुनुपर्छ

en: Volumes
ne: आकारहरू

en: Volumes per node
ne: नोडअनुसारको भोल्युम

en: Volumes size (GB)
ne: भोल्युम आकार(GB)

en: Weight
ne: ओजन

en: Which keypair to use for authentication.
ne: प्रमाणिकरणका लागि कुन चाबीजोडा प्रयोग गर्नु।

en: Yes
ne: हो

en: You are already using all of your available floating IPs.
ne: तपाईँले आफ्नो उपलब्ध सबै फ्लोटिङ IP हरू प्रयोग गरिरहमनुभएको छ

en: You are already using all of your available volumes.
ne: तपाईँले पहिलेबाट नै आफ्ना उपलब्ध भोल्युमहरू प्रयोग गरिरहनुभएको छ।

en: You cannot disable the user you are currently logged in as.
ne: तपाईँले वर्तमान लगइन गर्नुभएको उपभोक्ता निस्क्रीय गर्न सक्नुहुन्न।

en: You cannot revoke your administrative privileges from the domain you are currently logged into. Please switch to another domain with administrative privileges or remove the administrative role manually via the CLI.
ne: तपाईँ वर्तमान लगइन हुनुभएको डोमियनबाट तपाईँले आफ्नो एडमिनिस्ट्रेटर सुविधालाई  खारिज गर्न सक्नुहुन्न। कृपया अर्को जोमियनमा एडमिनिस्ट्रेटर सुविधासहित जानुहोस् अथवा CLI मार्फत  एडमिनिस्ट्रेटिभ भुमिकालाई हटाउनुहोस्।

en: You cannot revoke your administrative privileges from the project you are currently logged into. Please switch to another project with administrative privileges or remove the administrative role manually via the CLI.
ne: तपाईँ वर्तमान लगइन हुनुभएको डोमियनबाट तपाईँले आफ्नो एडमिनिस्ट्रेटर सुविधालाई  खारिज गर्न सक्नुहुन्न। कृपया अर्को डोमियनमा एडमिनिस्ट्रेटर सुविधासहित जानुहोस् अथवा CLI मार्फत  एडमिनिस्ट्रेटिभ भुमिकालाई हटाउनुहोस्।

en: You may have mistyped the address or the page may have moved.
ne: तपाईँले ठेकाना गलत टाइप गर्नुभयो वा पृष्ठ हटाइएको छ।

en: You must select a datastore type and version.
ne: तपाईँले एउटा डाटास्टोर प्रकार अनि संस्करण चयन गर्नुपर्छ।

en: You must select a snapshot.
ne: तपाईँले आवश्यक रूपमा एउटा स्नेपसूट चयन गर्नुपर्छ

en: You must select a volume.
ne: तपाईँले आवश्यक रूपमा एउटा भोल्युम चयन गर्नुपर्छ

en: You must select an image.
ne: तपाईँले एउटा चित्र चयन गर्नुपर्छ।

en: You must set volume size
ne: तपाईँले भोल्युम आकार आवश्यक रूपमा सेट गर्नुपर्छ

en: You must specify a password if you create a user.
ne: यदि तपाईले उपभोक्ता बनाउनुभयो भने आवश्यक रूपमा एउटा पासवर्ड निश्चित गर्नुपर्छ।

en: You must specify a template via one of the available sources.
ne: उपलब्ध स्रोतहरूमध्ये एउटाबाट तपाईँले आवश्यक रूपमा एउटा टेम्प्लेट निश्चित गर्नुपर्छ।

en: You must specify at least one database if you create a user.
ne: यदि तपाईले उपभोक्ता बनाउनुभयो भने आवश्यक रूपमा कमसे कम एउटा पासवर्ड निश्चित गर्नुपर्छ।

en: Your image %s has been queued for creation.
ne: तपाईँको चित्र %s बनाउनका लागि पंक्तिमा राखिएको छ।

en: Zone
ne: क्षेत्र

en: back-end
ne: बेक-इन्ड

en: bi-directional
ne: दुई-दिशा भएको

[ctx: Both of front-end and back-end]
en: both
ne: दुवै

en: clear
ne: सफा गर्नुहोस्

en: disabled
ne: निस्क्रीय गरिएको

en: environment
ne: वातावरण

en: front-end
ne: फ्रन्ट-एन्ड

en: group14
ne: दल14

en: group2
ne: दल2

en: group5
ne: दल5

en: hold
ne: रोक्नुहोस्

en: instance
ne: इन्सटेन्स

en: pseudo-folder
ne: सुडो-फोल्डर

en: response-only
ne: प्रत्युत्तर मात्र

en: restart
ne: पुनआरम्भ गर्नुहोस्

en: restart-by-peer
ne: पियरद्वारा पुनआरम्भ गर्नुहोस्

en: seconds
ne: सेकेन्डहरू

en: template
ne: टम्प्लेट

en: transport
ne: ट्रान्सपोर्ट

en: tunnel
ne: टनेल

en: undefined
ne: अपरिभाषित

en: unknown IP address
ne: अन्जान IP ठेकाना
